Erdoğan imzayı attı! 3 bakanlığa 13 atama

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevden alınmasının ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ile Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde de atamalar gerçekleştirildi. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları şöyle...

Erdoğan imzayı attı! 3 bakanlığa 13 atama
Erdoğan imzayı attı! 3 bakanlığa 13 atama
GİRİŞ 28.03.2020 09:50 GÜNCELLEME 28.03.2020 12:41
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Başmüfettişliğine Süheyla Uluğ, Vergi Müfettişliğine Filiz Doğan getirildi.

 

Devlet Su İşleri Genel Müdür Yardımcılığına Şadiye Yalçın atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan, Aksaray İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Bülent Saklav, Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Ahmet Ökdem, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Necmettin Yoldaş, Düzce İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Necdet Çiçek, Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Özkan Yolcu, Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Seyit Yıldız ile Uşak İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Ertan Keleş getirildi.

 

Ticaret Bakanlığında açık bulunan İthalat Genel Müdür Yardımcılığına Murat Gören, Uluslararası Anlaşmalar ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcılığına Atilla Bastırmacı ve Personel Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Ertem atandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
dsi Resmi Gazete
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Türk Vatandaşı 2 ay önce Şikayet Et
  Umarım sebebini açıklarlar, gerçekten merak konusu bir durum. Ortada fol yok yumurta yokken. (Ya da biz öyle biliyorken...)
  Cevapla
 • Paşa44 2 ay önce Şikayet Et
  Mental yorgunluk
  Cevapla
 • Kaya 2 ay önce Şikayet Et
  Sen İlkokulu kaç yılda bitirdin.
  Cevapla