Bir banka daha 3 ay faizsiz erteledi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Elazığda meydana gelen ve başta Malatya olmak üzere pek çok çevre ilde hissedilen deprem sonrası olaydan etkilenen vatandaşların bireysel kredi taksitinin veya kredi kartı ekstresinin son ödeme tarihini 3 ay faizsiz erteleme kararı aldı.

Bir banka daha 3 ay faizsiz erteledi
Bir banka daha 3 ay faizsiz erteledi
GİRİŞ 28.01.2020 14:20 GÜNCELLEME 28.01.2020 14:21
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

TEB'den yapılan açıklamada, "Buna ek olarak deprem nedeniyle zor günler geçiren bölge halkının EFT, havale ve swift işlemlerinden ve bölgedeki şubelere gelecek havale işlemlerinden 3 ay boyunca ücret alınmayacak, 1 ay süresince de ortak ATM kullanımları ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Ayrıca TEB müşterilerinin bankacılık işlemlerini kolay ve kesintisiz sürdürebilmesi için Gezgin Şubesini de bölgeye gönderiyor" denildi ve şu bilgiler verildi:

 

"TEB, Elazığ ve Malatyada depremden etkilenen müşterilerini destekleyecek karar aldı. Buna göre TEB müşterisi depremzedeler; erteleme talebiyle TEBin Elazığ ve Malatya şubelerine başvurduğu takdirde bireysel kredi taksitleri ve kredi kartı ekstreleri 3 ay boyunca faizsiz olarak ertelenecek.

"Depremden etkilenen Elazığlı ve Malatyalı vatandaşlar, ertelemeye ek olarak 3 ay boyunca şube, online bankacılık veya TEB'in mobil bankacılık uygulaması CEPTETEB gibi çeşitli kanallardan gerçekleştireceği EFT, havale ve swift işlemleri ile bölgede yer alan şubelere gelecek havale işlemleri için de ekstra ödeme yapmayacak. Ayrıca vatandaşlardan 1 ay süresinde ortak ATM kullanımlarından ücret alınmayacak."

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Vdemir 1 yıl önce Şikayet Et
    Güzel davranis
    Cevapla