Bomba açıklama: Operasyon bu akşam başlıyor 24 saat içinde yakalanacak

İHA'da yer alan son dakika haberine göre; Çiftlik Bank’ın kurucusu "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'ın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de görüldüğü ve yakalanmak üzere olduğu iddia edildi. Türkiye2den bir araştırma için Kiev'e gelen gazeteci Ziya Kara, "Operasyon başlıyor ve Mehmet Aydın bu akşam yakalanıyor. 24 saat içinde yakalanacak. Adresini tespit ettik bütün bilgileri elimizde. Her an operasyon başlayabilir" dedi.

Bomba açıklama: Operasyon bu akşam başlıyor 24 saat içinde yakalanacak
Bomba açıklama: Operasyon bu akşam başlıyor 24 saat içinde yakalanacak
GİRİŞ 21.11.2019 07:38 GÜNCELLEME 21.11.2019 07:51
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

Çiftlik Bank şirketiyle 1 milyar 100 milyon lira vurgun yaparak ülkeyi terk eden dolandırıcı Mehmet Aydın'ın Ukrayna'nın başkenti Kiev'de görüldüğü öne sürüldü. Türk gazetecilerce peşine düşülen Aydın, saklanmaya devam ediyor.

 

 

Kiev'in işlek noktalarına Aydın'ın afişleri asıldı. Afişlerde Aydın'ı bulana 350 bin dolar ödül konduğu ifadesi de yer alıyor. INTERPOL tarafından da dünya çapında aranan Aydın'ın Ukrayna'ya nasıl geldiği ise gizemini koruyor.

Kiev’in işlek noktalarına Mehmet Aydın’ın afişleri asıldı...

 

 

"YAKALANMAK ÜZERE"

Türkiye'den bir araştırma için Kiev'e gelen gazeteci Ziya Kara, iddialarla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Kara, "Operasyon başlıyor ve Mehmet Aydın bu akşam yakalanıyor. 24 saat içinde yakalanacak. Adresini tespit ettik bütün bilgileri elimizde. Her an operasyon başlayabilir" dedi.

Afişlerde Aydın’ı bulana 350 bin dolar ödül konduğu ifadesi de yer alıyor....

Kara açıklamasının devamında, "Mehmet Aydın'a söylüyoruz gel Türk adaletine teslim ol. Biz seni bulduk yerini bulduk bütün saklandığın hücreleri bulduk. Pişman olduğunu söyle ve ben paraları geri ödeyeceğim de. Nerede olduğunu ve kaç adamın senin yanında olduğunu biliyoruz. Sevgililerin ve iş yerlerinin nerede olduğunu da bulduk. Seni 3 haftadır takip ettik. Geçmişte öldürülen bir istihbaratçının olayını araştırmak için gelmiştik. Çiftlik Bank'ın sahibine şans eseri rastladık. Türkiye gözün aydın mağdurlar sevinsin" şeklinde konuştu.

Çiftlik Bank'ın kurucusu "tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın, Mart 2018'de Türkiye'den kaçmış ve en son Uruguay'da görülmüştü.

KAYNAK: İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
son dakikla
YAZDIR
YORUMLAR 21
 • tunctunc 9 ay önce Şikayet Et
  Birakin ya$asin beyaa.Yapacagini yapmi$ pereleri yemi$ dahada $i$manlam$ birakin tavuk gibi ya$asin.
  Cevapla
 • TC Vatandaşı 9 ay önce Şikayet Et
  24 saat doldu yetkililerden bir açıklama bekliyoruz :)
  Cevapla
 • Bir vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Şu tipe kanan zihniyeti hapse atın.
  Cevapla
 • Terazi 10 ay önce Şikayet Et
  Yakalansa ne olur... çalmiş çırpmış yemiş içmiş saçmiş savurmuş milletin parasini şimdiye bi şey de kalmamiştir. Çok olsun hapis yatar, parasini kaptiran zavallı insanlar da öylece kalir
  Cevapla
 • Mustafa 10 ay önce Şikayet Et
  Tosun dun gece uçtu.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle