Öğretmene tren ve kargoda indirim

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla TCDD Taşımacılık AŞ tarafından 24-30 Kasım’da yüksek hızlı tren (YHT) ile ana hat tren biletlerinde öğretmenlere yüzde 50 indirim uygulanacağını, PTT tarafından ise 18-22 Kasım döneminde APS kurye ve posta kargosu fiyatlarında yüzde 25 indirim sağlanacağını bildirdi.

Öğretmene tren ve kargoda indirim
Öğretmene tren ve kargoda indirim
GİRİŞ 13.11.2019 06:30 GÜNCELLEME 13.11.2019 09:07
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Kampanyalardan birinin TCDD Taşımacılık AŞ tarafından planlandığı bilgisini veren Turhan, kuruluşun geçen yıl 4 bin 567 öğretmenin seyahatini yüzde 50 indirimli biletle yapmasını sağladığını hatırlattı. Turhan kampanyanın, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya bakanlık tarafından onaylanan her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda çalışan öğretmenleri, yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elemanlarını, Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenleri kapsayacağını söyledi. 

 

 

ETİKETLER
tren Kargo
YAZDIR
YORUMLAR 12
 • Cemal 1 yıl önce Şikayet Et
  Din görevlileri haftası oldu. Niye bize indirim olmadı. Biz bu ülkenin evladı değil miyiz.
  Cevapla
 • Tuzla 1 yıl önce Şikayet Et
  Hızlı trenler 6 ay önce bilet almazsanız yer yok
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Herşeyi sulandırıyor sunuz .ayrım yapmak kötudur ögretmense parayla calişiyor bedavami calişiyor .bu zihniyeti sökup atmadıkca zor duzeliriz.gun kalmadi doldu hepsi.o gınu bugunu bune lan .bati takliti dir bu bize uymaz
  Cevapla
 • hediyeye hayır 1 yıl önce Şikayet Et
  öğretmenler günü hediyesi son bulsun
  Cevapla
 • Menekşe tursun 1 yıl önce Şikayet Et
  vayyy be ne kadar önemli
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle