THY'den 99 liraya uçak bileti kampanyası! Bilet koşulları neler?

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı uçuşlarında, 1 ay süreli kampanya yaptı. Söz konusu kampanya ile uçak bileti fiyatı 99.9 TL oldu.

THY'den 99 liraya uçak bileti kampanyası! Bilet koşulları neler?
THY'den 99 liraya uçak bileti kampanyası! Bilet koşulları neler?
GİRİŞ 06.11.2019 17:09 GÜNCELLEME 06.11.2019 17:22

Türk Hava Yolları, "Hep Güzelsin Türkiye" sloganıyla duyurulan, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı uçuşlarında 99.9 TL’den başlayan fiyatlarla bilet imkanı sunuyor. THY tarafından duyurulan kampanya, 6 - 7 Kasım 2019 tarihleri arasında 99 TL'den başlayan fiyatlarla yurt içi bilet alacak yolcuların, söz konusu promosyon biletlerini 1 Aralık 2019 ile 30 Ocak 2020 tarihleri arasında kullanılabilecek.

 

THY Kampanya Kuralları ve Koşulları

- Kampanya 6 Kasım 2019 – 7 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020 arasında olan biletler için geçerlidir.

 

- Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir.

- Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

- İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

- Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır.Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.

- Seyahat çıkışında 17 Ocak 2020 - 19 Ocak 2020 tarihleri geçersiz olup promosyon kapsamı dışındadır.

- Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.

- Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.

- Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.

- Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

- Kampanya ücreti 99,99.TL çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.

- Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ