Fuat Oktay: Reformların ardından yükseliş bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dünya Bankası İş Yapma Kolaylığı Endeksi Raporuna göre geçen yıl yükselişe geçen Türkiye'nin ülke sıralamasındaki gelişiminin bu yıl da devam etmesinin beklendiğini bildirdi.

Fuat Oktay: Reformların ardından yükseliş bekliyoruz
Fuat Oktay: Reformların ardından yükseliş bekliyoruz
GİRİŞ 23.10.2019 21:00 GÜNCELLEME 23.10.2019 22:19
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dünya Bankası İş Yapma Kolaylığı (Doing Business) Endeksi Raporu'nda geçen yıl yükselişe geçen Türkiye'nin ülke sıralamasındaki gelişiminin bu yıl da devam etmesini beklediklerini belirtti.

 

 

Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Suriye sınırımızdaki güzel gelişmelerden sonra ülkemizle ilgili muhtemel güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Dünya Bankası İş Yapma Kolaylığı (Doing Business) Endeksi 2020 Raporu ve ülke sıralamamız yarın açıklanacak. 190 ülke arasında geçen yıl 60. sıradan 17 basamak atlayarak 43'üncü sıraya yükselmiştik. Gerçekleştirdiğimiz reformların ardından bu yıl da sıralamamızda ciddi bir yükseliş bekliyoruz."

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Meta 9 ay önce Şikayet Et
    ÖTV indirimi bekliyoruz piyasaya doping etkisi yapıyor inşaat sektörü durgun piyasanın çarkı bununla dönüyor bunlar ülkemize canlılık katacağına inanıyoruz
    Cevapla
  • Dost 61 9 ay önce Şikayet Et
    Vergi yapılandırma bekliyoruz uzun taksit olsun ki herkez ödeyebilsin
    Cevapla