THY görevlisinin yolcuyu koruduğu anlar kamerada

Silivri açıklarında meydana gelen depremde İstanbul Havalimanı'nda bir yolcuyu korumaya alan hizmet memuru güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Türk Havayolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, hizmet memurunun yolcuyu korumaya çalıştığı o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

GİRİŞ 30.09.2019 17:13 GÜNCELLEME 30.09.2019 17:15
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul'da geçen perşembe günü meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki deprem İstanbul Havalimanı'nda da hissedildi. Sarsıntı anında, çalıştığı masanın altına giren yolcu hizmet memuru bir yolcuyu da masanın altına soktu.

 

 

Memur ve yolcunun deprem anında masa altına girmeleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Türk Havayolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, hizmet memurunun yolcuyu korumaya çalıştığı o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

SİLİVRİ AÇIKLARINDA MEYDANA GELEN DEPREMDE İSTANBUL HAVALİMANI'NDA BİR YOLCUYU KORUMAYA ALAN HİZMET MEMURU GÜVENLİK KAMERALARINA SANİYE SANİYE YANSIDI.THY  GENEL MÜDÜRÜ BİLAL EKŞİ,  HİZMET MEMURUNUN YOLCUYU KORUMAYA ÇALIŞTIĞI O ANLARA AİT GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI. İSTANBUL,(DHA)

Ekşi videoya, "Yolcumuz her zaman bize emanet! Deprem anında yolcumuzu korumaya alan yolcu hizmet memurumuzu tebrik ediyorum. Buna Anadolu insanı derler.. Yüreğinize sağlık." notunu düştü.

KAYNAK: DHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
THY
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • tarık bayrak 9 ay önce Şikayet Et
    ödüllendirin ki insanların bilinçaltında yer etsin
    Cevapla