Ülker 15 Temmuz'daki etkinliklerde ülke genelinde meydanlardaydı

Yıldız Holding, 15 temmuz hain darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanlığı tarafından yurdun çeşitli bölgelerinde düzenlenen etkinliklerde, meydanlara çıkan yüz binlerce vatandaşa, kurduğu stantlarda Ülker ürünlerini dağıttı.

Ülker 15 Temmuz'daki etkinliklerde ülke genelinde meydanlardaydı
Ülker 15 Temmuz'daki etkinliklerde ülke genelinde meydanlardaydı
GİRİŞ 16.07.2019 12:57 GÜNCELLEME 16.07.2019 12:59
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Yıldız Holding 15 temmuz hain darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanlığı tarafından yurdun çeşitli bölgelerinde düzenlenen etkinliklerde meydanlara çıkan yüzbinlerce vatandaşa kurduğu standlarda Ülker ürünlerini dağıttı.

 

 

İllerdeki vali ve belediye başkanlarının iştiraki ile yapılan dağıtımlarda Ülker etkinliklere katılanlarla 15 Temmuz ruhu içinde bütünleşmesini sürdürdü.

Yıldız Holding tarafından ayrıca 15 Temmuz dolayısıyla yayınlanan açıklamada ve gazetelere verdigi ilanlarda, "15 Temmuz günü milli birlik ve dayanışma içinde hain darbecilere karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında karşı koyan aziz milletimizle birlikte demokrasiye ve cumhurriyete bağlı kurumlarla sonsuza dek milletimizle beraber vatan ve ulusumuzun yanında her zaman olacağız" ifadeleri yer aldı.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • ismayil 1 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun...yetkililer vatandaşları bilgi kirliliğinden haberder etmesi gerekir..kim.kimdir....
  Cevapla
 • halk 1 yıl önce Şikayet Et
  reklamlarini yapmislar resmen
  Cevapla
 • hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Takiyye uzmanları
  Cevapla
 • gfhfmj 1 yıl önce Şikayet Et
  ülker ha...
  Cevapla