HAVAİST'in hizmet vereceği hat ve durakları belli oldu

İstanbul Havalimanı’na lüks taşımacılık hizmeti veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Otobüs AŞ’ye bağlı HAVAİST, 6 Nisan’dan itibaren 7/24 hizmete başlayacak. İstanbul genelinde 20 ayrı hat ve 65 durakta 150 otobüsle hizmet verecek.

HAVAİST'in hizmet vereceği hat ve durakları belli oldu
HAVAİST'in hizmet vereceği hat ve durakları belli oldu
GİRİŞ 04.04.2019 15:31 GÜNCELLEME 04.04.2019 15:32
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na 5 Nisan Cuma günü başlayacak ve 6 Nisan’da tamamlanacak taşınma süreciyle birlikte HAVAİST seferleri de güncellendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın talimatıyla, yolcuların gidiş ve geliş istikametinde konforlu, rahat ve hızlı ulaşımının sağlanması için il genelinde yeni hatlar ve duraklar eklendi. Karşılıklı sefer sayısı artırıldı.

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Otobüs AŞ’ye bağlı HAVAİST, 6 Nisan’dan itibaren il genelinde 20 ayrı hat ve 65 durakta 150 otobüsle 7/24 hizmet verecek. “HAVAİST” mobil uygulamasını Android ve IOS işlemci cep telefonlarınıza veya tabletlerinize ücretsiz indirebilir, size en yakın hareket noktasını, hareket saatlerini, varış süresini öğrenebilirsiniz.

HAVAİST’in hizmet vereceği hat ve durak sayıları ile ücret tarifesi şöyle;

 

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • C.Türk 2 yıl önce Şikayet Et
    Hat sefer bilgileri ufacık okunmuyor? ... Milletde Kartal gözü yok :)
    Cevapla