Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dövizde yaşanan hareketlilik ile ilgili olarak, "Provokatif eylemlere girenler bedelini çok ağır öder. Seçim sonrası faturasını ağır keseceğiz" dedi.

GİRİŞ 24.03.2019 17:25 GÜNCELLEME 24.03.2019 17:59
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yenikapı’da düzenlenen Cumhur İttifakı Büyük İstanbul mitinginde vatandaşa hitap etti. Mitinge 1 milyon 600 bin kişinin katıldığını açıklayan Erdoğan, döviz piyasasındaki hareketliliğe ilişkin de konuştu.

 

''SEÇİM SONRASI FATURASINI SİZE AĞIR KESECEĞİZ''

Seçim arefesinde spekülatif eylemler içerisinde olanlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: 

"Ey finans sektörünün içinde olanlar, kalkıp da piyasadan dövizleri toplayıp, 'döviz yükselecek, şöyle, böyle olacak' bu tür provokatif eylemlerin içerisine giriyorsanız bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz. Seçimin arifesinde bu tür eylemlerin (döviz) içerisine girenlere sesleniyorum: Hepinizin kimliğini biliyoruz. Hepinizin neler yaptığını biliyoruz. Şu anda BDDK bazı adımlar attı. Ama şunu bilin ki seçim sonrası bunun faturasını size ağır keseceğiz. Bu milleti aldatamayacaksınız. Bizim paramız Türk Lirası. Buna sahip çıkacağız. Bunların oyununa da gelmeyeceğiz ve bu faturayı da bunlara ödeteceğiz.''

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 30
 • mürsel battal 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis ezenlerin karşısında ezilenlerin yanında olduğun sürece Allah senin hep yanında olacaktır,bu millet ülke içindeki doyumsuz haramzadelerden neler çekiyor neler;bunların talan ettiği fakir fukara garip gurabanın alın terleri önce RAHMANA sonra size emanettir. healelle doymayıp haramaa göz dikenlerin haram lokmaları boğazlarına dizeceğin günleri iple çekiyoruz.
  Cevapla
 • bamsı 1 yıl önce Şikayet Et
  haktır ALLAH REiss bitir onları one mınute de. bamsı beyrek olarak yanındayız..
  Cevapla
 • ilhan 1 yıl önce Şikayet Et
  inşaallah reisim bunlar osmanlı tokatını hak ettiler.
  Cevapla
 • ada 1 yıl önce Şikayet Et
  seçimden sonra dolar ve altın yükselecek diye ikisinden de alan çok insan var. yazıklar olsun.
  Cevapla
 • KAFKAS 1 yıl önce Şikayet Et
  Yandılar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle