'Yılın Seyahat ve Turizm İşletmesi' ödülü HalalBooking'in!

HalalBooking.com, prestijli Islam Channel İş Ödülleri 19'da "Yılın Seyahat ve Turizm İşletmesi" ödülünü kazandı. Ödül, 1 Mart Cuma günü Hilton London Metropole'de düzenlenen ödül töreniyle HalalBooking Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı Ufuk Seçgin'e verildi.

'Yılın Seyahat ve Turizm İşletmesi' ödülü HalalBooking'in!
'Yılın Seyahat ve Turizm İşletmesi' ödülü HalalBooking'in!
GİRİŞ 05.03.2019 09:36 GÜNCELLEME 05.03.2019 09:36

Gecede Müslüman iş dünyasının önde gelen üyeleri bir araya geldi. Törene katılanlar arasında profesyoneller ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra Büyükelçiler ve Milletvekilleri de vardı. Etkinliğe BBC News Sunucusu Asad Ahmed ev sahipliği yaptı.

Al Rayan Bank ile birlikte düzenlenen Islam Channel iş ödülleri, İngiltere'deki Müslüman işletmelerin ve girişimcilerin olağanüstü çalışmalarını kutlamak için düzenlenen ilk yıllık ödül törenidir. Britanya Müslüman Konseyi’nin 2013 tarihli ‘The Muslim Pound’ raporuna göre, Londra'da bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaklaşık %33'ü Müslümanlara aittir" dedi.

Ufuk Seçgin, "HalalBooking.com adına “Yılın Seyahat ve Turizm İşletmesi” ödülünü almanın gururunu ve ayrıcalığını yaşıyorum. Küresel bir işi başarıyla yürütmek ve yurtdışına seyahat eden Müslümanlara sunulan imkan ve hizmetleri geliştirerek inançlarından ödün vermek zorunda kalmamalarını sağlamak için hepimiz çok çalışıyoruz. Bu ödül başarımızın tanınması için harika bir fırsat oldu."

Seçgin sözlerine şöyle devam etti: "Çevrimiçi arama ve rezervasyon platformumuz, helal bilinçli seyahat severlere ihtiyaçlarını karşılayacak konaklama bulmalarını kolaylaştırmak için bilgi sağlamaktadır. Islam Channel tarafından çalışmalarımızın bu şekilde tanındığını görmek olağanüstü. Britanyalı Müslüman topluluğunun başarılarının muhteşem bir şekilde kutlandığı harika bir gece oldu. Bunun bir parçası olmaktan çok memnun oldum” dedi.HalalBooking aynı zamanda “Yılın Çevrimiçi İşletmesi” kategorisinde finalist olarak yer aldı.

2004 yılında kurulan İngiltere'nin önde gelen Müslüman yayıncısı Islam Channel, İngiltere'de 9 milyondan fazla eve ulaşmaktadır ve dünya çapında 100'den fazla ülkeye yayın yapmaktadır.