Cumhurbaşkanı hediye etmişti! Teklif yağıyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum mitingi sonrası kendisine Oltu taşından tespih armağan eden ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi Muhammed Atabey Dölekli'ye (8) kendi tespihini hediye etti. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine tespih için aileye inanılmaz rakamların teklif edildiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı hediye etmişti! Teklif yağıyor...
Cumhurbaşkanı hediye etmişti! Teklif yağıyor...
GİRİŞ 01.03.2019 11:42 GÜNCELLEME 01.03.2019 11:45
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Dün saat 14.00'te İstasyon Meydanı'nda halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan alandan ayrılırken karşısına çıkan ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi Muhammet Atabey Dölek ile bir süre sohbet etti. Dölekli, kendisine ait Oltu taşı tespihini Erdoğan'a hediye etti.

Bunun üzerine Erdoğan, "Senin elin boş kalmasın. Ben de sana kendi tespihimi hediye edeyim" dedi. Erdoğan cebinden çıkardığı kuka yapımı tespihi Dölekli'ye vererek, "Ölene kadar kaybetme" dedikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

TESPİHİ SATIN ALMAK İÇİN TEKLİF YAPILDI

Sosyal medyada yayınlanan bu görüntülerin ardından Muhammed Atabey Dölekli'nin babası Atilla Dölekli'yi çok sayıda Erdoğan hayranı telefonla arayarak tespih için yüksek rakamlar teklif etti.

 

Baba Dölekli, "Cumhurbaşkanımız Erzurum mitingini bitirdikten sonra meydandan ayrılırken yoğun kar yağışı ve soğuğa rağmen kendisini bekleyen oğlumla görüştü. Oğlum kendisini çok sevdiği için kendine ait olan tespihi Reis'e hediye etti. Cumhurbaşkanımız da kendi tespihini verdi. Görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine çok kişi bizi telefonla arayıp inanılmaz tekliflerlerde bulundu. Ama bunun bir bedeli olmadığı gibi oğlum Atabey, Cumhurbaşkanı'na söz verdiği gibi ölene kadar bu tesbihi saklayacak" diye konuştu.

Tespih üretim ve satışı yapanlar kuka tespihin fiyatlarının 25 liradan başlayıp, 400 liraya kadar çıktığını belirtti.  

KAYNAK: DHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 13
 • Sakın 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis Ölene kadar sakla demişti unutma genç Adam Sakla İnşaallah
  Cevapla
 • OFLU 1 yıl önce Şikayet Et
  Paranın alamayacağı değerlerden biri. Bence de satma. Hatta böyle durumda bile satılmazsa değeri kat kat artar , tabi manevi değeri.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu tesbihin kuka olduğuna emin misiniz ?
  Cevapla
 • FATİH 1 yıl önce Şikayet Et
  Eski dediğimiz malzeme. Ne kadar koyulaşırsa o kadar kıymetli olur. Siyah kuka en değerlisidir.
  Cevapla
 • enes 1 yıl önce Şikayet Et
  kuka kullanildikca koyulasir.
  Cevapla
 • Sıla 1 yıl önce Şikayet Et
  Ballı çocuk
  Cevapla
 • Ülkücü 1 yıl önce Şikayet Et
  Sakın satma yeğenim.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle