İngilizler açıkladı! En iyisi Türkiye'de

İngiltere’nin Liverpool John Lennon Havalimanından gidilecek en iyi tatil merkezleri listesinde Marmaris birinci sırada yer aldı. İspanya’daki Costa Del Sol, Portekiz’deki Algarve ve Yunanistan’daki Korfu Marmaris’ten sonra önerilen diğer tatil merkezleri oldu.

İngilizler açıkladı! En iyisi Türkiye'de
İngilizler açıkladı! En iyisi Türkiye'de
GİRİŞ 30.01.2019 14:08 GÜNCELLEME 30.01.2019 14:08

Türkiye’ye tatil için gelmek isteyen İngiliz sayısında kelimenin tam manasıyla patlama yaşanıyor.

The Times, The Sun gibi ülkenin önde gelen medya kuruluşlarının yanısıra kent gazeteleri de İngiltere’de yaşayanlara ısrarla Türkiye tatili öneriyor.

Uçuş sayısındaki yetersizliğe dikkat çeken seyahat uzmanları, okurlarından rezervasyon için erken davranması gerektiğinin altını çiziyor.

Son olarak, kent gazetesi olmasına rağmen yaklaşık 50 bin tiraja sahip ’Echo’, “Liverpool John Lennon Havalimanından gidilecek en iyi tatil merkezleri” listesini yayınladı.

Marmaris için övgü dolu sözler

4 tatil merkezinin bulunduğu listenin ilk sırasında Marmaris gösterildi. Liverpool’dan yaz aylarında Dalaman Havaalanına uçularak, övgüyle bahsedilen ve hesaplı olduğunun altı çizilen Marmaris’e ulaşılabileceği kaydedildi. İspanya’daki Costa Del Sol, Portekiz’deki Algarve ve Yunanistan’daki Korfu Marmaris’ten sonra önerilen diğer 3 tatil merkezi oldu.

KAYNAK: İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
ingiltere Muğla
YAZDIR