İflas ettiği iddia edilmişti... Açıklama geldi

Ekim ayında konkordato talep eden Pamukkale Turizm'in dün mahkeme tarafından iflasına karar verildiğine ilişkin iddiaya ilk açıklama bugün geldi. Firmadan yapılan açıklamada hukuki sürecin devam ettiğine vurgu yapılırken seferlerde ise hiçbir değişiklik olmadığı belirtildi.

İflas ettiği iddia edilmişti... Açıklama geldi
İflas ettiği iddia edilmişti... Açıklama geldi
GİRİŞ 25.01.2019 14:33 GÜNCELLEME 25.01.2019 14:33
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Pamukkale Turizm'in ekim ayında üç ay geçici mühlet aldığı konkordato davası görüldü. Ajanslara düşen bilgiye göre ise İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, konkordato talebinin reddine karar vererek geçici mühlet kararını uzatmadı.

Konkordatonun başarıya ulaşamayacağının ve firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesine imkan olmadığının anlaşılması üzerine Pamukkale Turizm'in iflasına karar verildiği iddia edildi.

Konuyla ilgili Pamukkale firması ise farklı bir açıklama yayınladı.

Seferlerde değişiklik yok!

Pamukkale Turizm tarafından yapılan açıklama:

Ülkemizin ulusal bir değeri, Pamukkale Turizm olarak sizleri sevdiklerinize ulaştırmaya devam etmek üzere çabamızı sürdürmekteyiz. Bir süredir yaşadığımız olumsuzlukları aşabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başvurular ve hukuki süreçler devam etmektedir. Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, bu döneme özel faaliyet iznimiz alınmıştır. Tüm çalışmalarımız normal seyrinde devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de standartlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden tüm yolcularımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Destekleriniz için yürekten teşekkürler.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Hamdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah yardımcınız olsun nerde varsa yardım etsin türkiyemize selamet versin amin
  Cevapla
 • trek 1 yıl önce Şikayet Et
  İNSAALLAH iflas etmezsiniz hiç bir sirket iflas etmez. bir cok insan aile bu gibi şirketlerden ekmek yiyor
  Cevapla
 • Tahsin usta 1 yıl önce Şikayet Et
  Otobüsler çok pahalı, kazıklanmak istemiyorsanız birlik olun araç fiyatları epey uçtu.
  Cevapla