Türkiye'de üretilen dev yat için sıraya girdiler!

Bodrum'a gelen 'Dream' isimli lüks motoryat, 255 bin litre yakıt ikmali için iskeleye yanaştı. 8 tankerle sağlanacak olan yakıt ikmalinin akşam saatlerine kadar sürebileceği belirtildi.

Türkiye'de üretilen dev yat için sıraya girdiler!
Türkiye'de üretilen dev yat için sıraya girdiler!
GİRİŞ 17.01.2019 17:03 GÜNCELLEME 17.01.2019 17:07
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Malta bayraklı lüks motoryat, bu sabah saatlerinde, Bodrum'un Paşatarlası mevkisinde bulunan gemi yanaşma iskelesine demir attı.

 

 

106 metre uzunluğundaki motoryata, 8 tankerle 255 bin litre akaryakıt ikmali yapılmaya başlandı.

Yakıt ikmalinin akşam saatlerine kadar sürmesi beklenirken, motoryatın daha sonra Yunan adalarına hareket edeceği öğrenildi.

 

 

1997 yılında Türkiye'de üretildiği öğrenilen lüks motoryatın ilk olarak yolcu gemisi olarak kullanıldığı, daha sonra yapılan tamir ve modernizasyon işlemlerinin ardından lüks motoryata dönüştürüldüğü öğrenildi.

Yakıt ikmali için 8 tanker iskeleye geldi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
üretim dream
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar kara kaşımıza kara gözümüze hasret değiller, tabi ki yakıtı ucuza vereceğiz ki gidip te başka ülkelerden almasınlar, yapılan yorumlara bakıyorum da gülüyorum, çok basitsiniz, en azından devlet buralardan KDV alıyor, dediğiniz gibi olsa bizden değil 255 bin litre mazot almak, gram dahi almazlar.
  Cevapla
 • Çağrıalp 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet malesef. Eğer bunlara değilde iç piyasaya biraz vergi indirimi yapsa devlet bu yaşadığımız hayat pahalılığı olmaz enflasyon tek haneye düşer....
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  yakıtı en ucuza bu şahıslar alıyormuş doğrumu acaba ?
  Cevapla