15 trilyon doları yöneten 11 isimle görüştü

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Londra'da 15 trilyon dolar büyüklüğünde varlık yöneten, dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileri ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi.

15 trilyon doları yöneten 11 isimle görüştü
15 trilyon doları yöneten 11 isimle görüştü
GİRİŞ 04.09.2018 09:55 GÜNCELLEME 04.09.2018 09:55
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İngiltere'nin başkenti Londra'daki temaslarını finans çevreleri ile yaptığı birebir görüşmelerle tamamladı. 

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond ve Devlet Bakanı Sir Alan Duncan ile başbaşa ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştiren Albayrak, daha sonra dünyanın en büyük finans kuruluşlarından 11’inin başkan ve üst düzey temsilcileri ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi. 

 

Albayrak’ın, toplamda 15 trilyon dolar büyüklüğünde varlığı yöneten firma başkan ve yöneticileri ile yapılan görüşmelerde, Türkiye’nin ekonomik istikrar ile sağladığı 15 yıllık başarı hikayesinin yanında, yeni dönemde daha güçlü bir stratejik plan çerçevesi içerisinde ortaya koyacağı politikaları detaylı bir şekilde anlattığı öğrenildi.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • adalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Boş muhabbet bunlar
  Cevapla
 • Yavuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu Londra dost mu düşman mı karar verin
  Cevapla
 • Mizah 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis Avrupa kapısında para aramayalım. O gavurlardan bize fayda yok. Denk bütçe , borçsuz Türkiye , gerekirse ot yiyelim. Şu memleketi gavurların insafından ve borçtan kurtarın.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşallah anlatabilmiştir.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  neyi anlatabilmiştir 4 kişlik bir ailen açlık sınırı 2000 tl yakın asgari ücret 1600 tl bunumu anlatabilmiştir hadi bakalım 1600 tl 4 kişlik bir aile geçinnin
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adamlar kan emici,tefeci bunlar bize bugün para verseler yarın kat be kat fazlasını geri alacaklar aradaki fark ise biz emekçilerin alın teri olacak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle