Bill Gates'ten Bitcoin itirafı!

Microsoftun ortak kurucusu, milyarder Bill Gates, elimde olsaydı Bitcoin'e karşı yatırım yapardım dedi

Bill Gates'ten Bitcoin itirafı!
Bill Gates'ten Bitcoin itirafı!
GİRİŞ 08.05.2018 16:10 GÜNCELLEME 08.05.2018 16:10
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

CNBCnin Squawk Box programında konuşan Gates, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin daha büyük bir saçmalık teorisinin bir parçası olduğunu söyledi ve Bir varlık sınıfı olarak yeni bir şey üretmiyorsunuz ve bu yüzden büyümesini bekleyemezsiniz. Kripto para birimleri kesinlikle daha büyük bir saçmalık teorisinin parçasıdır dedi.

Kolay br yolu olsaydı ben de durdurulmasını isterdim diyen Gatesin açıklamaları Berkshire Hathaway CEOsu ve yatırımcı Warren Buffetın açıklamalarını desteklerken, Gates diğer birçok eleştirmen gibi kripto para birimlerinin altında yatan blok zinciri teknolojisinin kendine özgü yararları olduğunu vurguladı.

Bitcoin Aralık 2017de 20 bin dolarlık tarihi rekorunu kırarak en yüksek hacimli kripto para birimi olarak popülerliğini artırmış ve Bitcoinin ani yükselişiyle kripto para birimleri ve söz konusu birimlerin işlemlerinde kullanılan blok zinciri teknolojisi çeşitli alanlarda tanınmaya başlamıştı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
itiraf bill gates
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Yakub 2 yıl önce Şikayet Et
    Musa as zamanındaki dünyanın en zengini Karun nerede? Allah cc helak etti! Neden? Çünkü zalim kendini ilah ilan eden Firavun ile beraber oldu ve zenginliği Allah'tan cc değil kendinden bildi. Sonuç: Allah cc herşeyini kendi ile beraber yerin dibine geçirdi. Ey Bill Gates gel Müslüman ol kurtul. Islam sana yakışır. Hz Ömer ra ol. Allah'tan cc başka ilah/güç yoktur Hz Muhammed sav O'nun cc kulu ve elçisidir.
    Cevapla
  • adnan 2 yıl önce Şikayet Et
    bill gates parasının kağıttan itibaret olacağından korkuyor.
    Cevapla