Feveran İletişim’e yeni müşteri

İngilizce’yi konuşarak öğrenme fırsatı sunan English Ninjas, stratejik iletişim faaliyetlerini Feveran İletişim ile yürütecek.

Feveran İletişim’e yeni müşteri
Feveran İletişim’e yeni müşteri
GİRİŞ 10.08.2016 13:09 GÜNCELLEME 10.08.2016 13:09

“İletişim Markaların Ölçüsüdür” mottosuyla hareket eden 360 derece entegre iletişim ajansı Feveran İletişim, müşteri portföyüne English Ninjas’ı ekledi. Sektöre yeni bir soluk ve heyecan getiren Feveran İletişim, English Ninjas’a stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Geçtiğimiz yıl Zomato tarafından satın alınan ünlü mekan rehberi Mekanist.net’in kurucusu Ali Servet Eyüboğlu tarafından kurulan English Ninjas, anadili İngilizce olan eğitmenler ile canlı, sesli ve görüntülü konuşma pratiği sağlıyor. English Ninjas yatırımcıları arasında Ömer Erkmen, Tahir Zaimoğlu, Selçuk Saraç, Devrim Sönmez, Çağlar Erol, Zeynep Zorlu, Seyhun Özkara, Emre Aydın ve Ersan Öztürk gibi yatırımcılar bulunuyor.

360 derece entegre iletişim ajansı Feveran İletişim, ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirmenin yanı sıra etkinlik ve sponsorluk yönetimi, dijital iletişim ve kreatif hizmetler sunuyor.

ETİKETLER
ingilizce
YAZDIR