TÜBİTAK'tan eleman alımı

TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü, uydu ve uzay projelerinde görevlendirmek üzere 41 personel istihdam ediyor.

TÜBİTAK'tan eleman alımı
TÜBİTAK'tan eleman alımı
GİRİŞ 18.05.2016 17:24 GÜNCELLEME 18.05.2016 17:24
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (UZAY), uydu ve uzay projelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

KAÇ KİŞİ ALINACAK?

Enstitüden yapılan yazılı açıklamaya göre, temel bilimler ile elektrik, elektronik, bilgisayar, makine ve uçak mühendisliği gibi değişik alanlardan mezun toplam 37 Ar-Ge personeli ile 4 teknisyen işe alınacak.

ŞARTLAR NELER?

Ar-Ge personeli pozisyonlarına, en az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden ya da yabancı dille eğitim veren bir üniversiteden mezun olanlar, yabancı dil bilgisi seviye tespit sınavından en az 70 puan alanlar veya Ölçme Seçme ve Yerleştirme Başkanlığınca denkliği kabul edilen ulusal ve uluslararası düzeydeki sınavlardan bu puana denk puan alanlar başvurabilecek. Erkek adaylarda, askerliği tamamlamış veya tecilli olma şartı aranacak.

BAŞVURUDA SON TARİH

Tecrübeli ve yeni mezun adayların başvurabileceği pozisyonlar ve başvuru şartlarına ilişkin detaylara Enstitünün internet sitesinden ulaşılabilecek.

Başvuru işlemleri 6 Haziran 2016 tarihine kadar "kariyer.uzay.tubitak.gov.tr" adresinden tamamlanabi̇lecek.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
eleman alımı
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • muhendıs 4 yıl önce Şikayet Et
    sahte dıplomalılar ıçın onlem alınsın.yurtdışı unuversıtelerin yeterlılıklerı ıyı ıncelensın(paralel ,serı, karışık devrelere ıyı bakılsın)
    Cevapla