Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • Ziyaratçi 5 yıl önce Şikayet Et
  görünüşe göre en karlısı....hatay plakası.... 1 tane istanbul plakası 1.033.000 getirisi 4600'ken,50 bin tl'ye 50 tane hatay plakası al aylık 5000 tl getirisi olsun...tabi istanbul plakası boşta kalmaz birde öyle br durum var...
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • FUAT KOCA 5 yıl önce Şikayet Et
  zengin kdv vermemek için plakada parasını saklıyor. burada alış satış ucuz olduğu için suni prim yaptığı için zenğin alıp satıyor.çalışan şöförler kobay oluyor.plaka esnafın elinde değil.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • FUAT KOCA 5 yıl önce Şikayet Et
  süpekülatif artış. bijon çeyrek diye satılanlar elde bir evraktan ibaret aslında olmayan plaka satılıyor.inanın o tip alanlar plakasını sorsun yok.bu olay saadet zinciri ğibi.maalesef belediye birkaç galerinin elinde oyuncak olmuş.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Yıldız Melek 5 yıl önce Şikayet Et
  durmazsanız durdururlar ! .çok ileri gidildi çook. ev satın almak isteyenler dosya parasını düşünürken %18 kdv de neyinnesi ..çok ileri gidildi çook. herşeyin bi kararı vardır aşarsan ya gidersin ya düşersin böylece alternatif kalmıyor demektir. elinde olanın kıymetini bilmezsen ondan da kalırsınız. verilen zama bakın kaşık ucuyla .ama almaya olunca kepçe küçük gelir... nezaman rahat gün göreceğiz.insanlar bi ev alayım diyor onu zorla aldırmıyorsunuz yaaaa bi iş kurayım diyor ona göz dikiyorsunuz,olmaz olmaz olmaz noktalatmayın kendiniz heyyyy akp ..eee nasıl kalkınacağz. hep size hep size olunca.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • KANAS 1 5 yıl önce Şikayet Et
  düzensizlik adaletsizlik. osnabrück tren istasyonu ,,hafta sonu taksiler iki günde 2000 euroya yakin para yapiyorlar ,,,burda plaka hava parasi 5-10 bin euro ,,,isanbulda taksicilik yapan adamlarda suyun suyunu iciyor(tabi kiracilar)...devletin bir dur demesi lazim bu ucuruma .
  Cevapla Toplam 34 beğeni
 • erdal 5 yıl önce Şikayet Et
  istanbul asmis yav. bu fiyata paris de ve monako da 2ser plaka alindigi gibi gunde ortalama 1 plaka ile 11 saat calisma izni var parisin 350 avro kazanirsin turkiyede organizasyon yok da ondan cikiyor fransada 1 plakayi alinca 5 yil satamiyosun hade sattin ehliyetini birakmak zorunda kalabilirsin
  Cevapla Toplam 1 beğeni