Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Hasan 7 yıl önce Şikayet Et
  28 subat hortumculari..... Bankalari hortumluyup fakir fukaranin parasiyla koselik olan kosesizler hukumet ve hukuk bunun hesabini sormali artik! Medya ve bazi isverenler 28 subat surecinde rol oynayan bu insanlari mercek altina alsin yetkililer!!!!
  Cevapla
 • İsmi Lazım Değil 7 yıl önce Şikayet Et
  Dünya bunların olsa kaç para!. O parayı Allah/İslam yolunda kullanmadıktan sonra... O PARA Kİ; HARAMI AZAPTIR, HELALİ HESAPTIR! Her halükarda işleri zor bu zevatın!
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • engin mehmet özertan 7 yıl önce Şikayet Et
  YILMAZ KARDEŞİME. Hep ayni kişiler vergi vermiyor. Vaktiyle devletin tüm imkanları ile zengin edilenler bu servetlerinin mecburi stopajını ödüyorlar.Şu anda açıklanan Kurumlar kazanç vergisi değil, Şahıs Gelir vergisidir. Çoğunluğu gayri menkul sermaye iradı, Bankalardaki mevduatlarının gelir stopajları ve Kar paylarının vergileridir. Bunların çoğu, zaten stopaj olup gizlenmesi mümkün olmayan gelirlerdir.Esas merak etmen gereken Bu servetin bir ailede nasıl biriktiğidir.Yer dar olduğu için burada açıklamıyorum ama araştırırsan bulursun.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Sultan-ı Yegah 7 yıl önce Şikayet Et
  Zekat Farz Olmalı.... %2.5 zenginlikten vergi alınmalı.. Yoksa memlekette toplanan 300 milyar TL verginin ancak 3000'de birini, yani 0.1 milyarını KOÇ öder.. Ama ciro olarak GSMH'nin 3000'de 1'i olan 300 Milyon TL'yi yapmazlar da, 30 Milyar TL yaparlar.. Yani zenginler vermeleri gerekenin belki %1'i kadar vergi verir de, geri kalan yükü gariban vatandaş çeker..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • yılmaz 7 yıl önce Şikayet Et
  vegisine sadık olanlar. hak,hukuk,adalet,dürüstlük'ten bahseden din bezirganları nerede? badem bıyıklılar nerede? fenerciler nerede? bunlar bu ülkenin vatandaşları değil mi? nasıl oluyor hep aynı kişiler vergisini veriyor.başka kişiler yok mu bu memlekette.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • engin mehmet özertan 7 yıl önce Şikayet Et
  İKİSİ DEĞİL ÜÇÜDE KOÇ. Suna Kıraç ta KOÇ' un kızıdır, İnan Kıraç' ın (Koçlara iç güveysi girmiştir)eşidir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Esad Kılıç 7 yıl önce Şikayet Et
  ikisi de koç gibi. koç un evlatları hey gidi devlet yanından geçen ihya senin
  Cevapla Toplam 1 beğeni