Tüm Yorumlar

Yorumlar113

 • ginolu 4 ay önce Şikayet Et
  imf kan emen ülkeleri zora düşürterek onları kendi çıkarları doğrultusunda kullanan şantaj yapan abd ve israile çalışın sözde ekonomik özde ise islamı ve diğer ülkeleri emrine çıkarlırına hizmet eden adi bir örgüttür....bunlardan medet umanlar ise tam bir ahmaktır...küresel din düşmanlarını boyun eymektir varlığını inkar etmek gibidir...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Erdalsilo 4 ay önce Şikayet Et
  Türkiye uyandı dedikçe bunlar 12 eylül diyor gerizekalılar
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Bekir 4 ay önce Şikayet Et
  IMF bir ekonomik örgüt değildir - Ekonomisi batırılarak dize getirilen ülkeleri ABD israil in emirlerini yerine getirttirme örgütüdür Üretme ABD den faizle borç al bu parayla abd mallarını 2 katı fiyatına al Büyük israil in kurulacağı pkk devletine karışma bugün Suriyeyi yarın ırak ı sonrada iran ve Güneydoğuyu pkk ya yani israil e bırak
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  Türkiye gemisinde bulunan herkese diyorum. Bu görüşme normal değil. Su alırsak herkese oluyor olan. Partilerde harf kalmadı. Bu iş parti işi değil.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  2023' ten önce her türlü dalavereyi yapacaklar...Reis,Allah yardımcımız olsun." Ve mekeru ve mekerallah Vallahü hayrul makirin."
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Operasyon 4 ay önce Şikayet Et
  Muhalefet erken seçimi zorluyor. IMF ile görüşmesi hayra alamet değil. Fırsat kokluyor, zayıf anını yakalamaya çalışıyor. Akparti'nin oylarını düşürmek için algı operasyonları hızla devam ediyor. Çarşı pazarda esnaf bir taraftan kazık atarken , aynı zamanda hükümete karşı kışkırtıyor müşterileri.Küçük bir Misal, bir dükkanda bir şey aldın, küçük poşet istedin, onun için de senden poşet parası istedi, itiraz edince " ..naapalım , hükümet, bakanlık, Erdoğan böyle istedi, yapcak bişey yok..katlanacaksın.." benzeri şeyler söyleyip bir de kaş kaldırıp omuz silkiyor.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Mechul 4 ay önce Şikayet Et
  Söylemleriyle, Türkiye düşmanlığını yapan, ve samimi olmayan muhalefetin, güveni yoktur. Bu muhalefete güvenen insanlar, bence başını kuma gömen cahillerdir.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Serhat Sentürk 4 ay önce Şikayet Et
  Bir dümenler dönüyor yine, devlet gözü acik uyumali! Batiya, batinin övgüsüne, ve Türkiyedeki hain muhalefete güvenilmez! Birseyler dönüyor, hayirlisi!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Adanalı. 4 ay önce Şikayet Et
  Ulen madem Türk, ekonomisine övğü vurğusu yapıyorsunuz, görüşmeyi niye muhalefetle yapıyorsunuz, yemedi değilmi vampirler.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Gurbetci 4 ay önce Şikayet Et
  Bu CHP bu ülke için hayırlı bir rüya neden görmez? Atatürk görse suratlarına okkalı tükürürdü..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  Bi fesatlık yaptılar sonra başka açıklama yaptılar. Küçük çocuklar bi yerde zararlı birşey yaparken ne yapıyorsunuz siz burda diye bağırınca başka şeyler söyler suçunu gizler. Çocukca bir davranış crvap. İnanmadık. Chp büyük şehirleri ve diğer ilçeleri gırtlağa kadar krediye boğacak sanırım.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • BOZKURT 4 ay önce Şikayet Et
  yıllarca İMF DEFOL diyen Komünist, Sosyalist, ve bazı ist'ler, mevzuu ihanet olunca tüm görüş ve ilkelerinden vazgeçebiliyor, en büyük emperyalist olabiliyor. Bunların vatan millet sevgisine sakın inanmayın, tek sevgileri var menfaat.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Sanane IMF 4 ay önce Şikayet Et
  Sen git CHP , kötü Parti'nin ekonomisine bak senin neden gizli toplantı lar içinde bulunduğunu bu millet biliyor bu iki parti sizden destek bekliyor sizde onlardan çıkar olay bu daha derinini bilen biliyor ama geç kaldınız geleceğin süper güç var artık nafile gucunuzde bu saatten sonra yetmez by
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Bay y 4 ay önce Şikayet Et
  Bu kadar şey i öğrenmeye size mi geldi Zillet ittifak ı Eyy imf .Bu nu bu memleket te herkes biliyordu.Bay Kemal ve Bayan Meral sorsaydı Tahtakale esnafın a onlar da biliyor du ..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • c.cey 4 ay önce Şikayet Et
  kimse bunların övgülerine inanmasın ekonomi dert değil bunlara yapacakları operasyonları gizleme bizim övgülerine ihtiyacımız yok, yaptıkları aba altından sopa göstermek faizler düşerken bankalar masraf kesintisine başladı, yeniden faizi nasıl yükselmesini sağlarız derdindeler Türkiye için hayırlı bir planları olmadığı apaçık ortada neden hükümetten kimse yok tu toplantıda
  Cevapla Toplam 2 beğeni