Tüm Yorumlar

Yorumlar42

 • asya 7 ay önce Şikayet Et
  Biz bu guc birligini devam ettirelim ne olur biz ilaclari uretelim bu beyinler bizde var amerika ve avrupa hayranlarina parnak isirtalim arastirilmaya cokara ayirali gereksi kamu harcamalarin kisalim bir seferlik butn maaslarda askeri ucret yuz olur yukarisi uc yuz bes yuz ne olursa kesip bir fon olusturalim ve burda emin guvenilir birini koyalim ve denetime acik olsun kendi ilacimizi kendi asimizi uretelim
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • esas 7 ay önce Şikayet Et
  Orjinal yorumlar olmuş. Denmesi gerekenler denmiş hayırlı olsun
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Dürüst vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  Çok şükür Ya Rabbim, Amerikan ve İsrail ilaç pardon zehir şirketlerinin kobayı olmaktan kurtulalım artık. Küba'nın da ticari faaliyete ihtiyacı var, ABD'nin mağdur ettiği bu ülkeye gitsin paramız. Sonuna kadar destekliyorum, böyle haberlerle gelin de ümidimiz artsın.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kenan 7 ay önce Şikayet Et
  Akıllı bir adım. tebrik ederim.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  İşte böyle olmalı. Takdir ediyorum. Halkın millileşme dediği olay budur. Ve bu amerikayı avrupayı çatlatacaktır. Devlet abd ye karşı öyle akıllıca hamleler yapıyorki tamda olması gerektiği gibi. Ha teknoloji mi. Onlardan üstün olacağız. Ayaklarımıza gelecekler anlaşalım diyecekler. Özellikle enerji konusunda. Araçlarda petrole bağımsızlığımız bitince yerli elektrikli araçlar çıkınca yemin ederim ben alacağım. Sağolun devlet yöneticilerimiz.var olun.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Habermen 7 ay önce Şikayet Et
  Nihayet çok çok geç de olsa büyük bir müjde nihayet amma rahat bırakmayacakları kesin, Batıcı Avrupacı Amerikancı Sömürgeci Emperyalist pzvekler hainler gerçekte bizim asıl işimize yarayacak olan Küba, Kuzey Kore, Venezuela, Rusya vs Sosyolist ülkeler inşallah en kısa zamanda İslam olurlar
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Yusuf 7 ay önce Şikayet Et
  Annemi AML hastalaĝından kaybettim ve çok uzun zaman çaresizlik nasıl birşey öĝrendim,Allah hepsi ne gani gani rahmet etsin ve hastalarımıza bu yeni tedavi sistemi şifa olsun inşallah.Emeĝi geçen herkesten Allah razı olsun.vesselam..
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Abdullah 7 ay önce Şikayet Et
  İşte böyle.ilim nerede ise gidip alınız.sağlıkta Küba ve biz bunu yaptık.emeği geçenlere,akıl edip yapanlara helal olsun.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Sağlık alanında kesinlikle yeni çalışmalar yapmalıyız. Dünyanın 4. yapay kalbini yapan heyete sahip çıkmalıyız. Ekonomi zorda ama bu tür yatırımlar yapmıyoruz varsa yoksa inşaat sektörünü kurtarmaya çalışıyoruz. Bir tane yapay kalp 400 bin euro! Yılda 10 tane satsan 4 milyon euro eder inşaatçıların hepsi batsa da ekonomiyi ciddi oranda etkilemez!
  Cevapla Toplam 21 beğeni
 • Muttaki 7 ay önce Şikayet Et
  Uzun zamandır okuduğum en güzel haber! Harika bir gelişme. Küba bu konuda dünyada öncü ülkelerden. Bizim ambargo yüzünden İHA ve SİHA yapmamız gibi, onlar da kanser ilaçları yaptılar biraz da mecburiyetten. İyi seviyelere de geldiler bazı kanser türlerinde. İnşaallah bu konudaki bağımlılığımızı da bir ölçüde azaltabiliriz. Gıda, ilaç ve savunma sanayisindeki bağımlılıktan kurtulmadıkça tam bağımsız bir ülke olamayız.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • A.Colak 7 ay önce Şikayet Et
  Bunlari gormeyen bir tek zihniyet var nankor chpkk zihneti ve papaz zihniyeti!””
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • Vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  BU tür hizmetleri bile görmeyen nankörler var halen yalan ve iftira ile yapılan hizmetleri karalama peşindeler.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Tespit 7 ay önce Şikayet Et
  Katılıyorum
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • murat birinci 7 ay önce Şikayet Et
  işte bak bu güzel bir haber süper
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • vatan 7 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkeye Hizmet etmek isteyen için hiç bir bahane yoktur. Yapılan hizmetleri görmeyen inkar eden nankördür
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • Kral 7 ay önce Şikayet Et
  ABD'ye bir darbe daha inşallah.
  Cevapla Toplam 17 beğeni