Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • Çonkaroğlu 10 ay önce Şikayet Et
  "içimizdeki İrlandalıları" cezalandırmadığımız müddetçe bizi daha çok cımbızlarlar...
  Cevapla
 • Saka 10 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl ekonomi uçan kuştan etkileniyor
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Dolara vergi getirin. Belirli miktardan fazla dolar bulundurana %30 vergi alin. Bakalim kac kisi daha bahis de bulunacak.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Şems 10 ay önce Şikayet Et
  bunlar organize olmuş örgüttür. her ay bir derecelendirme kuruluşu ülkemiz üzerinde algı yaparlar vd yapıyorlar. en cok insana ağır gelen ise chp zihniyetli kişilerin bu konu uzerinde algı oluşturmaları ve misyonerlerin yerini almış olmalarıdır.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Asım 10 ay önce Şikayet Et
  Merkez bankasına ek yapılanma ile piyasaları rahatlatan sermaye ve iş sahası buluşturulup güven ortamı sağlanmalı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • oraloğluy 10 ay önce Şikayet Et
  nasihat: yapanlarda haya yok ki(utanma)... neden..,, şayet Allah c.c bir kulunun helakini istediği zaman ondan ilk önce haya yı alır...... o, artık hiç utanmaz yapar durur,, yaparda durur. bence seçimdede böyle olanlar var... çok yazık. müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • tanar 10 ay önce Şikayet Et
  Bizler, Bu tip oyunları kuran veya kurduranı ve bu oyunlardan karlı çıkan ve karlı çıkması muhtemel Kurumları, kuruluşları, Özel, Tüzel, Gerçek kişi ve Kişileri de merakla haberleştirerek bildirmenizi talep ediyoruz. teşekkürler
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • tanar 10 ay önce Şikayet Et
  Her şey anlaşılır görünüyor ancak ,Bu ve bunun gibi ülkelere zarar veren ve yayın yapan gazete, dergi vesaire basın yayın kurum veya kuruluşlarına şimdiye kadar yapılan ve yapılacak olan işlem haberlerini de merakla bekliyoruz. bu türden yayın yapan kurum veya kuruluşlara şimdiye kadar verilmiş cezaları ve hangi uluslar arası kuruluşların bu cezaları verdiğini de bilmek istiyoruz. ayrıca verilen cezalarında tahsilini yapan kurum kuruluşlar hangisi bunları da merakla bekliyoruz.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Saim çakır 10 ay önce Şikayet Et
  Katil, darbeci, terördestekcisi, sömürücü abd ne gezer utanma ne gezer ahlak abd dünyanın en adi ve ahlaksız devleti ve MÜSLÜMAN VE TÜRKİYE düşmanı bir ahlaksız devlettir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • sbulbul 10 ay önce Şikayet Et
  bütün dünya medyası bizim ekonomimizi eleştiriyor yorum yapıyor yalan haber yaparak aşağılıyor. bizim medyamız diğer ülkelerin ekonomisi ile ilgili yorumlar yapıyor mu hiç bilgilendirme göremiyoruz. bu avrupanın ekonomisi çok aliülalamı. medyamızda onların ekonomi durumunu bizde görelim yorumlar nedir bilelim.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yakup 10 ay önce Şikayet Et
  Cımbız.ahlak falan hikayeleri bosverelim kardeşim,elin keferesi ne oyun yapiyor sabizde herseyi savaş geregi mubah sayıp elimizden gelen herseyi kullanalım. Kimden ahlaklı davranış beklersiniz,bizi bir kaşık suda bogmaya çalışanlr dan mı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yorumcu 10 ay önce Şikayet Et
  Doları altına çevirmek gerekir. çin parası japon parası rus parası artıp azalırken biz etkilenmiyoruz çünkü bu paralar milletin cebinde yok ve iş adamları kullanmıyor. Aynısını dolar için yapmak gerekir.Gerekirse dolarla iş yapanlardan iki üç kat vergi alınmalıdır.
  Cevapla Toplam 3 beğeni