Tüm Yorumlar

Yorumlar16

 • Isimler Önemlimi 1 yıl önce Şikayet Et
  KONU ELEKTRİK FATURALARI : Anayasal EŞİTLİK GEREĞİ ; Vatandaşa eşit yaklaşılmalı... <Sosyal Yardım Alana 150 Kw.parasız elektrik / Parasız Kömür...! S.Yardım Almayana 'geçerli tarife"... (150kw' aşılınca katlanan tarife)..! ..Toplumsal barış için İmtiyaz değil Adalet/Eşitlik gerek..... Mazlumu koruma toplumu fırkalara ayırmadan yapılmalı...
  Cevapla
 • cahit57 1 yıl önce Şikayet Et
  sonuç ne? faturalar düşecek mi düşmeyecek mi?
  Cevapla
 • RUHİ 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani kısacası ''bu kesintilerin karşısındaki isimleri tek bir kaleme alıp yerleştirin'' demek için toplanmışlar. Haftada 1 kere elektrik kesilmezse olmuyor. Cihazlarımızdan çıkan arızalar bizim cebimizden çıkıyor. Mahkemeye git demeyin Allah korusun birde avukatlarının karnını doyurmakla telef olurum.
  Cevapla
 • asıl mesele 1 yıl önce Şikayet Et
  sorun enbasında kesıntıler degıl dagıtım bedellerı ve toplam fatura bedellerıdır 100 tl lık faturanın 80 tl vergi ve dagıtım bedeli siz bunlara ayar getirin kardesim gerisi zaten kendiliginden gelir
  Cevapla
 • MDY 1 yıl önce Şikayet Et
  vatandaş bir an önce düzelmesini bekler ama kullanmaya da eli mahkum ..
  Cevapla
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Faturadalar düşecekmi
  Cevapla
 • Erkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Dağıtım bedelini düşürün yeter...faturanın yarısı şirket dağıtım bedeli...el insaf...bu kadar kar olmaz...
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  boş işler elektrik hırsızlarının paralarını başka isim adı altında helal para kazananlara ödettircekler
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • messut 1 yıl önce Şikayet Et
  birzamanlar aynı oyunu suda yaptılar atıksu parasını kullanım bedeli içinde vatandaşa kitlediler yine aynı oyun
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • ReisEmir 1 yıl önce Şikayet Et
  Elektriğin suyu çıktı artık dağıtım bedeli diye bir kalem var zaten faturanın yarısı. İçinde yok yok, hele anlamadığım sayaç okuma bedeli nedir ya bunu bile bizler ödüyoruz. Adam sayacımızı okusun diye para veriyoruz.
  Cevapla Toplam 21 beğeni
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu değişim neden ? Vatandaş detayları görünce rahatsız oluyor diye mi ? Dağıtım bedeli veya kaçak bedelleri gerçekten rahatsız edici. Bu yöntemle amaç nedir ?
  Cevapla Toplam 26 beğeni
 • Hakikat 1 yıl önce Şikayet Et
  Özel sektör zıvanadan çıktı. Elektrik sayaçlarının okumadan fahiş fiyat yazıyorlar.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • ANALİST 1 yıl önce Şikayet Et
  en son gelen 104 liralık elektrik faturamın kullanım bedeli 57 tl olmasına rağmen 36 tl dağıtım 11 tl de vergiler oluşturmakta. neredeyse kullanım bedeli kadar ek ücret var. sanki elektriği porshe araç ile dağıtıyorlar. vergilendirmeler ve dağıtım bedeli kesinlikle düşürülmeli.
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • halil 1 yıl önce Şikayet Et
  evlerde elekrik faturalari cok cok pahali..80- tl oderken 136 tl odemeye basladik..elekrige yuzde 10 indirim geldi dediler..hicde faturalarda gormedik..bunlar takip edilmiyor.. devlet denetlesin..vatandas zor durumda,..Isyeri 1500 tl fatura oderken simdi 2600 tl odeme yapti..bune boyle..Reisi zor duruma sokmak icin herseyi yapiyorlar,pazarda,markette,demirde,insat malzemelerinde,aleminyumda,yuzde yuze yakin zam yaptilar..isci,memur emekli maasi yuzde 10 artti..emekli 1600 alan kisinin artisi 160 tl oldu.2000 den on e emekli olanin maasi 1600-1700 tl cok cok az..bununla nasoil gecinilir..seyyanen yillik 500 tl zam yapmak gerekir..
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ünal dogan 1 yıl önce Şikayet Et
  faturanın kagıdınamı ayar geliyor.siz fiyatlara bir ayar çekseniz daha iyi olacak yok kayıp kaçak yok dagıtım bedeli yok sayac okuma nedir bu yaa allahtan korkun
  Cevapla Toplam 19 beğeni
 • Ramo 1 yıl önce Şikayet Et
  atma be ünal din kardeşiyiz. Okuma bedeli diye bir şey yok. Dağıtım bedeli de şehrin bütün elektrik alt yapısını işletme demektir. Yani elektriği şehrin en ücra köşesindeki hane veya iş yerine kadar taşımaya denir. Arıza ve teknolojik yenilenmede buna dahildir.
  Cevapla