Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • nevşehirli 6 ay önce Şikayet Et
  türkiyenin yetiştirdiği meyve sebzenin en kötüsünü ülke vatandaşı yiyor
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Anne 6 ay önce Şikayet Et
  Sağlık afiyet az yemek ve az uyumaktadir Sünnet-i Seniyyeye uygun yaşarsak sağlıklı yaşarız Merhume Prof. Dr.Aidin Salih Hanımefendi nin kitabını okumanızı videolarını izlemenizi tavsiye ederim Aidin Hanım sünnet i Seniyyeye göre nasıl sade yaşanır bunlar hakkında bilgiler veriyor uygularsak ne kanser oluruz ne başka bir hastalığa yakalanırız işin sırrı az yemekte
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mustafa dag 6 ay önce Şikayet Et
  Ülkede tüm glikoz ürünleri mısır şurubu yanık yağ ve gdo lu gibi kansere etkili ürünlerin satışı ve imalatı acilen yasaklanmalı bu tür ürünler katkısız ve doğal şeker ile yapılmalı belki pahalı olacak ama iki tane yerine bir tane yeriz kanser olup sürünmekten daha iyidir. Devletimizden Bu konularla alakalı acil çalışmalar bekliyoruz.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ottomans 6 ay önce Şikayet Et
  Zaten kuba devletinde kanserli hasta hemen hemen yok gibi bi sey gecen yil iki tane kanserli vatandaslari vardi bilindigi kadariyla.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yakub 6 ay önce Şikayet Et
  Bütün problem mide! Yediklerimizde bozgunculuk var. Nasıl yememiz gerekli az biliyoruz. Spor kültürümüz hani? Insanlara organizeli bir saldırının olduğuna inanıyorum. Bu sayede ilaç satıldığını tahmin ediyorum. Bu işin sırrı yerli ilaç sanayii. Az yemek az uyumak az konuşmak kısacası çok oruç tutmak. Spor yapmayan kalmamalı. Küfürün 4 menü oyununa geldik bence! Dünya aç iken bizde onu yerim yemem kavgası var. Anneler mutfağı kilitlemeli.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ufuk 6 ay önce Şikayet Et
  hadi bakalım hayırlısı...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • neye göre 6 ay önce Şikayet Et
  kansere karşı başarıları araştırıldı mı?
  Cevapla Toplam 4 beğeni