Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Muati 180 6 ay önce Şikayet Et
  Yakin tarihte avrupa birligi ya dagilacak yada genisliyecek genislemeye giderse ukraynayida aralarina alacaklar. Bu anlasmalarda turkiye icin su an karli gorukmese bile gelecekte ihtiyac duyulacaktir. Bugun zayif bir ukrayna devletinden istedigin sartlarda antlasmalar imzalar alabilirsin. Biraz gelecegi gorerek yorum yapin. Saygilarimla.
  Cevapla
 • Mehmet 6 ay önce Şikayet Et
  Müzakereler 12 yıl sürüyor. Demek ipe un sermek demek. Boş yere yormayın kendinizi.
  Cevapla
 • mert 6 ay önce Şikayet Et
  Bunlar da rusyayla ilgili sorunlarini bize yansitiyorlar halkinin yarisi ulkeden gitmis yoksul fakir ucuncu sinif ulke bizim bu ulkeyle ne anlasmamiz olabilir boyle bir anlasma sadece onlara fayda saglar bize degil zaten vatandaslari calismak icin ulkemize geliyorlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • adem 6 ay önce Şikayet Et
  ticaret bu... al gülüm ver gülüm... sat malı, al parasını. ticarette az-çok demeyecen. damlaya damlaya göl olur.
  Cevapla
 • Yavuz 6 ay önce Şikayet Et
  Teknolojide bizim en az iki katımız ,sen bir az araştır bakalım. O yoksul ve fakir dediğin ülke Tank motoru üretiyor , hava araçları motoru üretiyor. Ayrıca bir çok askeri malzeme üretimleri de var Buğday ve bazı tarım ürünlerinde de üretim fazlası var. Uluslar arası arenada kimse ihmale gelmez, şükür ki herkesle ilgileniyoruz bunun da faydasını son iki yıl içinde gördük. Bu ülkeler olmasaydı ABD ve Rusya ambargolarını atlatamazdık. Tam tersinden düşün bu kadar ülkeyi kendimize bağlarsak bize saldırmaya kimse cesaret edemez. Düşün üzerimizden dünya kadar boru ile petrol ve doğalgaz ihracı yapan ve en önemli geliri bu olan bir Rusya artık bize saldırabilir mi. Saldırırsa kendisi de biter.
  Cevapla
 • Fehmi 6 ay önce Şikayet Et
  Bir muzakere 12 yil surermi menfaatin varsa kabul edersin yoksa menfaatini baska yolda arasin
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Erk 6 ay önce Şikayet Et
  Kişi başına düşen GSMH'ı Türkiye'den daha düşük seviyede olan ülke olan Ukrayna ile Serbest Ticaret Anlaşması imzalamak ülkemiz için iyimi? GSMH'i ülkemizden daha iyi seviyede olan ülkeler ile örneğin Katar, Umman vb. ülkeler ile imzalamak elbette faydamıza olacağından bu tür ülkelere yönelmenin daha faydalı olacağı kanaatindeyim.
  Cevapla Toplam 4 beğeni