Tüm Yorumlar

Yorumlar10

 • cacuni 1 yıl önce Şikayet Et
  ya bizm merkez bankasi ne is yapiyor faiz yükselmekle yatirimlari azaltir kim bu faizle para alir örnek ben 200 bin tl kredi cekmek istiyorum bir daire almayi düsünüyordum hesaplatirdim 200 bin tl 10 sene geri ödemeli bana cikan hesap 5500 aylik kredi ödeyecegim börcum bitiminde geriye 634 bin lira geri ödemem lazim kisacasi 200 bin lira krediye 434 bin lira faiz ödemem kerekirmis bu fiyata nasil ben daire alayim merkez bankasi sen ne diyorsun.
  Cevapla
 • ÜNAL 1 yıl önce Şikayet Et
  faizi hükümet yapmadı. abd ve ingilize çalışan sözde bağımsız merkez bankası yönetimindeki kılıçdaroğlu zihniyetli bürokratlar yaptı. erdoğan yönetimin başı olarak bu faizi yükseltenlere veryansın ediyor. sözde bağımsız denen merkez bankası abd ve ingiltereye çalışıyor. açık ve net.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • servuzi 1 yıl önce Şikayet Et
  hani türkiyenin merkez bankasi bagimsizdi siyonistler faizi artirin deyince iki seferde artirilacak faiz oranini bir seferde artirdi yatirimcinin güveni kalmiyor fiaiz artirmakla sorun cözülmüyor olan gene fakir fukaraya oluyor ey merkez bankasi sen kime calisiyorsun senin sahibin türkiyemi yoksa siyonistlermi sayin baskanin dedigi gibi sabrinda sonu var böyle merkez bankasinda keleler ucmasi lazim yoksa sanayide büyük sorunlar olur.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • 777 1 yıl önce Şikayet Et
  doğru kardeşim.
  Cevapla
 • malatyalı 1 yıl önce Şikayet Et
  yani diyor ki ımf den borç alın ve emri altına girin ki gelelim...
  Cevapla
 • IMF ile Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
  IMF ile ilk stand-by (kredi desteği) anlaşmasını 1961 yılında yapan Türkiye, bugüne kadar toplamda 19 kez bu anlaşmayı yaptı. Toplamda 50 milyar dolarlık kredi anlaşması yapan Türkiye, özelleştirme, işgücü piyasasının esnekleştirilmesi ve sermaye piyasalarında serbestleşme gibi IMF taleplerini yerine getirdi. Ancak SEKA örneğinde olduğu gibi özelleştirmeler, Türkiye’nin dışa bağımlılığını artırarak yüksek cari açık ve dolayısıyla yüksek dış borç sorunlarını daha da ağırlaştırdı.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Al bir domuz yahudi dah bunlar gebermiyenekadar müslümanlar, tüm insanlığa yaşamak haram ......!
  Cevapla
 • Adil 1 yıl önce Şikayet Et
  Faiz lobisi 300, 400 istiyordu bizim çocuklar 625 yaptı. Gene yaranamıyoruz.
  Cevapla
 • alperen 1 yıl önce Şikayet Et
  arjantin imf den borc aldi ne yani bizde mi alalim
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  faiz ne zaman fayda verir ki, eğer zalim değilsen.
  Cevapla