Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • Doğrucu Davut. 8 ay önce Şikayet Et
  Ofisten bankaya gittin. O an ofiste kimse yok ise ve SGK yetkilisi gelip ofise gelip kapısını çalsa ve kimseyi göremez ise; işyeri ŞÜPHELİ ISYERl damgasini yer. Çalışanlarının hepsi zorda kalır. Emekli yapmazlar.
  Cevapla
 • EMEKLİ 11 ay önce Şikayet Et
  İnsanlar devletin öngördüğü parayı ödüyor, usulsüzlük tespit ettiğinde emekli de olsa emekliliğini iptal ediyor ve ödediği parayı faizi ile birlikte geri alıyor. Ama, devletin vatandaşına ödemesi gereken parayı ödemiyor ola ki toptan ödeme alsan bile ödeyeceği paraya faiz vermiyor. Bir tezatlık yok mudur. acaba.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  millet sahte engelli raporarıyla emekli olup, eşinden muvazalı boşanıp çatır çatır maaş alıyor. devlet uyuyor
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • atakan 1 yıl önce Şikayet Et
  bu devletten bir bak olmaz...
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • makko 1 yıl önce Şikayet Et
  görev ihmalinin sonuçlarını çalışanlardan alamazsınız, o zaman bırakın işçi kendi primini, g.vergisini yatırsın... böyle şey olmaz, ne yani işçi, işverenden banka dekontunu mu isteyecek... Madem Banka yatırıyor bu paraları mesaj göndersin primin yatmadı diye o da işv.ne hesap sorsun...
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  iyide,çalışanın ne kabahati var,bir kurum kaçak çalışıyor,sigorta primlerini ödemiyorsa bunu devlet bilmedikten sonra ,o kurumda çalışan ne bilsin,devletin sigorta müfettişi,zabıtası yokmu,bu onların görevi,tabbi bu kişiler işyerlerini denetlemeye giderken işyerine önceden haber verilir,müfettiş geldiği zaman işyerini dolaşmak yerine patron odasına sokulur,karnı bir güzel doyurulur,cebinede harçlık konup,idere ediver bizi denilirse olacağı bu.
  Cevapla Toplam 20 beğeni