Tüm Yorumlar

Yorumlar99

 • B.sporlu. 1 yıl önce Şikayet Et
  hiç trafik levhasının olmadığı yerden araç çekiyorlardı,uyardım,sanane dediler,hakkı varsa mahkemeye gider dediler,bunların aldığı bedduayı gavur almamıştır.
  Cevapla
 • çekmeceli 1 yıl önce Şikayet Et
  açıklansın bu paralar kime gidiyor,bu vakıflardan kimler nemalanıyor,çekici terörü engellenemiyorsa bu işin içinde bir iş var demektir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • müteahhit 1 yıl önce Şikayet Et
  trfik akışını durdurmayan araç çekilemez,ama bunlar her yaaklı bölgeden araç alıyor,bu araçlara sadece ceza uygulanır,söyleyince git mahkemeye diyorlar biliyorlarki aylarca mahkemelerde kimse uğraşmaz,devletin halkına yaptığı zulum oldu bu iş.
  Cevapla
 • emekçi 1 yıl önce Şikayet Et
  bu iş halka karşı sorumluluğu olan seçimde cevabını alacağı için hakkaniyetle yapacak belediyelere verilmeli,polisten bu görev alınmalıdır desemde bu olmaz ,çünkü bu rantın kimlere gittiğini araştırınca kimse bunu değiştiremez diyorum.
  Cevapla
 • Celal 1 yıl önce Şikayet Et
  Şehirde araba kullanıyorsan her türlü sıkıntı. Dilediğin yerde aracını park edemezsin, park yeri bulursun orda bile arabana çarparlar, kavşağa girersin önüne kırarlar, yavaş gitsen arkadan gelen seni sıkıştırır, olur olmaz yere hız tümseği koyarlar bilmeden hızla geçersin amortisörler patlar. vs..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • FATSALI 1 yıl önce Şikayet Et
  Resmen resmi polis çetesi
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • trafik çilesi 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu iş artık çeteciliğe döndü. Kafalarına göre araç çekiyorlar. Adam dörtlüleri yakmış eczaneden koşa koşa ilaç alıyor, anında çekiyorlar. Ama hemen önünde ya da arkasında mercedes bmw audi varsa onlara dokunmak yok. Varsa yoksa garibana yükleniyorlar...
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • vatandaş 1 1 yıl önce Şikayet Et
  Polisin üniformasını lekeliyorlar ve nefret ettiriyorlar. Bari polislere yaptırmasınlar bu pis işi.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • tülay 1 yıl önce Şikayet Et
  arac cekilmeden önce nerde hata yapildiysa fotografla ispat edilsin vede yollarda park cizgisi olsun, o zaman kimse sesini cikaramaz ceza HAKTIR dersiniz
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Basri 1 yıl önce Şikayet Et
  KDK nedir, o kadar yetkisi varsa, kaldırımları parselleyen araçlara, masa sandalyelere, vatandaşın sokakta taşla zincirle yaptığı park yerlerini, mekanların önündeki sokak valesi, ana caddelerdeki duba, sandalye, su bidonlarıları vs. trafikle ilgili bunlara da baksınlar, baksınlar ki memlekette kanunlar işliyor diyelim.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ASİLBEY_06ÇUBUK 1 yıl önce Şikayet Et
  Vatandaşın park sorunu yaşanan yerlerde yerine göre 10-15 dakikalık işi oluyor,parka girse 8-10 Tl ödemek zorunda kalıyor.Dünyanın hiç bir yerinde böyle uygulama yok.Üstelik paranın nereye gittiği belli değil,vergilendirilmesi yok.Acilen Devlet çözüm bulmalı.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • mavi 1 yıl önce Şikayet Et
  Trafık vakfı ınsanların emeğini yasal yollarla çalan bir kurundur benim gözümde çünkü bu paralarla yapıpta insanlığa sundukları otopark yok milyonları kazanıyor kurum ama bir otopark yapıpta demiyorlar buraya park edebilirsiniz hep otoparklar hortumcuların elınde
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • ASİLBEY_06ÇUBUK 1 yıl önce Şikayet Et
  Otopark sorunu acil olarak Devletin el atması gereken konudur.Çakallara mafya bozuntularına bırakılmayacak kadarda önemli konudur.Millet varsa devlet vardır.O zaman milletin sorununu Devlet çözmek zorundadır.Yeteri kadar otoparkmı yapacak,araç sınırlamasımı getirecek,ekstra vergimi uygulayacak alternatifleri değerlendirip acil çözmesi lazım.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ASİLBEY_06ÇUBUK 1 yıl önce Şikayet Et
  Yanlış yere park edilen araç çekimi, trafiği rahatlatmak veya kural ihlali yaptığından dolayı çekilmiyor.Genelde Araç çekiminden otoparka ve çekiciye para kazandırmak ,veya görevli memurlar üstlerinden fırça yemeyelim diye çekiyorlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • taksici 1 yıl önce Şikayet Et
  sürekli tırafikde olan bir kişi olarak; çekilen araçlar ikinci sıraya park yapmış ,otobüs durağının içine park yapmış, tırafik ışıklı direklerinin hemen dibine park yapmış ,yolun ortasına park yapılarak terk edilmiş araç vb. araçlardır. Bu araçlar çekilmesi haktır.
  Cevapla