Tüm Yorumlar

Yorumlar31

 • Uyarı 10 ay önce Şikayet Et
  Yüzlerce kişinin milyon dolarları kullanıcı hatalarından dolayı(düşündürücü),buhar oldu gitti.Kazanan kim tabiki tezgah sahipleri.Sanal paranın zerre kadar garantisi yok.Tokatlanmak isteyen alır,herkes iradesinde özgürdür.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • saint 10 ay önce Şikayet Et
  bu işin çözümü basit her ülke bitcoini geçersiz kılacak. delinin biri çıkmış durup dururken kod yazmış onun arkasına düşen bir sürü delide delice işler yaparak dünyaya hiç bir katkısı yada faydası olmayan boşa çevreyi kirleten enerji harcayan iş demiyorum saçmalığın peşine düşmüşler. bir şeyin kıymetli olabilmesi için bir topluma ait olmalı bir bayrağı bir vatanı olmalı masa başında elektirik yakarak kıymet kazanılmaz.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  buda dolar gibi karşılıksız basılan oluşturulan bir oyun dünya bu alçak şeytanların elinde oyuncak olmuş malesef müslümanlar uyanırsa bunlar biterler ama nafile gidişat zor .
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Asım 10 ay önce Şikayet Et
  bitcoin alacağına Koyun al daha iyi.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ismet 10 ay önce Şikayet Et
  asrın vebası desek olmazmı yahu müslüman ülkeleri dolarla ne işiniz var yarin bozdurun dolarları bakınne oluyor
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mehmet 10 ay önce Şikayet Et
  bosuna degil demekki bu ise girmek lazim
  Cevapla
 • O ne 10 ay önce Şikayet Et
  Euro,dolar,altın ı anladık da bu ilk defa duyduğumuz bitcoin ne .Doğru bir yatırım olsaydı ilk önce merkez bankası alır depolardı.Avrupaya guvenen varsa bu fırsatı kaçırmasın alsın,şahsen ben güvenmiyorum
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • TR-IZMIR 10 ay önce Şikayet Et
  Rothschild Ailesi bugün dünya genelinde yapılan elmas ticaretinin yüzde 90’ını, elmas üretiminin yüzde 40’ını, kömür-bakır-uranyum-alüminyum ticaretinin de yüzde 15’ini gerçekleştirmektedir. Ailenin serveti yaklaşık 2009 verilerine göre 4-5 trilyon dolardır. Kontol ettiği para ise 15 trilyon dolar civarındadır.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • TR-IZMIR 10 ay önce Şikayet Et
  Rockefeller Ailesi nin kontrol ettiği para konusunda kesin bir tahmin yapılamamakla birlikte 5 ila 15 trilyon dolar civarında bir rakam söz ediliyor.. Rockefeller Ailesi nin sadece New York’ta 1 trilyon dolarlık gayrimenkulü olduğu biliniyor.Avrupada o dönem, savaşlarda kiralık askerler çok yaygındır. Prens 4. Wilhelm’in yanında çalışan Mayer Amschel, işin muhasebesi ile ilgileniyordu. Taksitlendirme, faiz hesabı ve görüşmeler onun tarafından yapılıyordu. Birgün Prens ülkeden kaçtı ve kaçarken o dönem tam $ 3.000.000 parayı ona emanet etti.
  Cevapla
 • TR-IZMIR 10 ay önce Şikayet Et
  Rockefeller ailesi, kendi emeğiyle zengin olmuş bir aile değildi. Duluth, Mesaba ve Northern demir yollarına sahip olmaları, başka insanların parasını çalarak mümkün oldu. Demir yollarının esas sahipleri 1911 yılında rayların inşasını bitirdiğinde, istasyonları yapmak için paraya ihtiyaçları vardı ve Rockefeller ailesi bunun için 420,000 $ bağışta bulundu. Ancak iki ay sonrasında, Rockefellerlar parayı 24 saat içerisinde geri istediğini söyledi ve demir yolu sahipleri bu parayı ödeyemeyince demir yollarının kontrolü ederinin çok altında bir ücrete Rockefeller ailesine geçti.
  Cevapla
 • gezgin fukon 10 ay önce Şikayet Et
  siyonist yahudi lobisinin yeni oyunu yani insanlarin parasini nasil elde ederiz sonrasi bolon uctu git tiiiiiiii ama keriz cok duser tuzaga bu siyonistlerin yani yahudi lobisinin insanligin parasini kapmak icin yap mayacagi adilik yok boyle bir para birimide yok bu bir hayal balonu
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  Bence bitcoin gibi sanal para birimlerini kontrol edemedikleri için dünyanın para patronlarının işine gelmiyor, neymiş çok fazla elektrik tüketiyormuş. (!) başka eleştriecek konu bulamadılar herhalde kala kala tükettiği enerjiye takmışlar.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • saint 10 ay önce Şikayet Et
  arkadaşım bu işlerden anlamıyorsun sanırım bari yorum yapma iyi bir ekran kartı 400 watt elektirik tüketir bu işi yapan bir arkadaş ortalama 10 yada daha fazla ekran kartı çalıştırıyor ve bu hiç durmaksızın gün demeden gece demeden çalışıyor şimdi sorarım sana elektirik şu anda neyden temin ediliyor küçük bir kısmı barajlardan (gelişmiş ülkelerde termik santrallerden) kalan çoğunluğu benzin ve doğalgaz yakılarak elde ediliyor şimdi istersen bir daha düşün yorumunu.
  Cevapla
 • FİŞİ ÇEKİN 10 ay önce Şikayet Et
  fişin çekildiği an hiç bir hak taleb edemiyeceğin özel bir sistemin güvencesi olduğuna inanan insanları görmek bu işin altında müthiş bir gücün olduğunu gösterir. ve bu müthiş güç türkiyede ve dünyada bir sürü örneği olduğu gibi bi anda battık der ve bütün paracıklar puf olur şaşalı ekonomist kelimeler ile insanlara güvenli gibi gösterilmesi oyunun parçasıdır.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ufuk 10 ay önce Şikayet Et
  çek bakalım fişi ama herkesin fişini aynı anda çekemessin.sen kimin tarafındasın fırsat eşitliğinden mi yoksa küresel hanedanlıklardan mı.
  Cevapla
 • mişmiş 10 ay önce Şikayet Et
  neymiş 159 ülkenin enerjisini kullanıyormuş bu para birimi.. bu haberler pentagonda istihdam edilen toplum mühendislerinin yalan haberlerinden oluşan bitcoini meşrulaştırma çabaları.. Dikkatli olun.. balon bu balon....
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  bitcoinin zararlı olduğunu ima ediyor, nasıl meşrulaştıracakmış. Haberin balon olduğu doğru sanki dünyada en çok elektrik tüketimi sanki bu bilgisayarlar yüzünden oluyor, tamamen saçmalamışlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • TR-IZMIR 10 ay önce Şikayet Et
  Nathan Mayer Rothschild işini ilk olarak Manchester, İngiltere'de 1806'da kurdu; daha sonra aşama aşama Londra'ya taşındı. Burada 1809'da 2 New Court, St. Swithin's Lane, City of London adresindeki yeri aldı. Burada N. M. Rothschild and Sons adlı firmayı 1811'de kurdu, ve bu firma halen aynı adreste hizmet vermektedir. 1818'de Prusya devletine £5 milyon borç ayarladı, ve devlet kredileri için bono çıkarımları bankasının ana konsantrasyonunu oluşturdu. City of London'da öylesine güçlü bir pozisyona erişti ki 1825-6 yıllarına gelindiğinde, İngiltere Bankasına piyasadaki olası bir likidite krizinden etkilenmemesini sağlayacak kadar para sağlayabiliyordu.
  Cevapla Toplam 3 beğeni