Tüm Yorumlar

Yorumlar8

 • akıllı 1 yıl önce Şikayet Et
  elektrikli araçları teşvik edin vergiyi sıfırlayın yıllık 30 milyar dolar cari açıktan kurtulun.
  Cevapla
 • Ney 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye'mizin ihtiyacı olan Elektrik üretiminin %50 ye yakını doğalgazdan elde ediliyor ve bu doğalgazı dışarıdan alıyoruz desem, bir mantık kurabilir misin? nasıl cari açığı kapatacak elektrikli araç. Elektrikli araç ancak çevreyi kirletmeyip karbon salınımını sıfırlayacağı için faydalı olur ve de çevre gürültüsü açısından faydalı olur. Elektrikli araca geçersen petrol alımın azalır ama elektrik tüketimin fırlayacağı için doğalgaz alımın fırlar ve yine aynı cari açığı verirsin. Elektriği kendi imkanın la üreteceksen o zaman olur işte. onun içinde doğalgaz bulmalısın ve yeni hidro elektrik santraller ve nükleer santraller yapmalısın. Ama yakında hepsi olacak İnşaallah merak etmeyin.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • dost acı söyler 1 yıl önce Şikayet Et
  ayda 2 milyar dolarlık petrol alıyoruz,ve elektrikli hibrit araçların vergisini artırarak petrole bağımlılığı devam ettiriyoruz,tam tersi elektrikli araçların ötv sini sıfırlayarak kısa zamanda ayda 1 milyar dolar cari açık zaltılır,bunu anlayıp planlayacak yöneticimiz varda birilerimi yaptırmıyor acaba,en kötüsü böyle düşünebilen yöneticimiz yoksa..........
  Cevapla
 • vatan61 1 yıl önce Şikayet Et
  sadece taksilerde ve kamu araclarıonda elektrikli araca gecilse cari acık diye bişey kalmaz..................
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ddd 1 yıl önce Şikayet Et
  Hava kirliligi ve solunum yollari rahatsizliklarina da buyik cozum olur
  Cevapla
 • Gidişat çok kötü 1 yıl önce Şikayet Et
  Üretip sattığımız şeyler aldığımızdan çok daha fazla. Düzeleceği yerde daha da kötüleşmiş. Boş işlere yüz milyarlar harcanacağına. her sektörde ihracatı devleştirmeyi ekonominin önceliği yapmalıyız.
  Cevapla
 • Anlamadım 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya anlamadigim su .geçen de bı ayın bütçesi fazla verdi diye vekillerimize ikramiye verdiler.kim oynuyor bunun ayariyla.yanlis hesap yapmayın.hesabi bana verin hesap makinemin hala pili var hiçbir şey için geç değil.sevlwt büyüklerim duyun sesimi!
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Temel candan 1 yıl önce Şikayet Et
  Dusuk kur ile ithalata devam
  Cevapla