Tüm Yorumlar

Yorumlar39

 • faruk 11 ay önce Şikayet Et
  izinlerinizi para karsiligi satmayin izinlerini kullanan insanlar daha sakin ve mutlu olurlar her sey para degil bedenenizi düsünün
  Cevapla
 • burak 11 ay önce Şikayet Et
  yazıklar olsun bu polisin hakkını yiyenlere.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Birpolis4 11 ay önce Şikayet Et
  Elinizi vicdaniniza koyun vende insanim ve rabot değilim benimde duygularim var. Ya izinime ekleyin yada ucretini verin . Ben sadece hakkımı istiyorum. Şayet baş kaldırıyor isem tez başımı vurun. Saygilarimla.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Birpolis3 11 ay önce Şikayet Et
  2 dini bayram 20 gun . Ben polise 20 gün bayram izni vermiyorsan.Ya benim yılliķ iznime 20 gun ekle veya parasini ver. Kimse uzerine alinmasın. Ögretmen dahil diğer devlet memurlari. 52 haftanin Cumartesi ve pazarlarini eklesen 104 gun. Ee 20 gun dini bayram tatili resmi bayram tatili iviri ziviri 125 gun ortalama tatiller var. Bir yilda 240 gun çalisırlar. Ögretmenle ise 180 ğun .
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • matçı 11 ay önce Şikayet Et
  seni öğretmen olmanda alıkoyan ne vardı.keşke biraz daha okusaydın öğretmen olsaydın.nedir bu polislerin öğretmen karın ağrısı.biz sizin mesleğinize her zaman saygı duyuyor ve baş tacı yapıyoruz.sizdende birazcık aynı şeyi beklemek herhalde haksızlık olmaz.asker ve polisden sonra hatırı sayılı şekilde şehit veren öğretmenlerdir.lütfen kısır döngü içerisinde tartışmayalım.
  Cevapla
 • Birpolis2 11 ay önce Şikayet Et
  Ki ben gezi kalkışması 2013 yılindan beri 7 haziran ve 1kasim 2015 genel seçim. Devaminla terör yani hendek siyasetleri .10 Ağustos 2014 C.başkanĺiğı seçimi.15 Temmuz darbe kalkışması. 16 Nisan 2017 Halk oylamasi. Ve ohal de senelik izinlerinin tamamıni istediği zaman kullanamayan . Ohal ücreti alamayan. Ohal kapsamina polis ve askerden başka kim seye vurmayan. Terör olaylarindan bahsetmiyorum. Fazla calışmadan bahsetmiyorum bile.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ozumturk 11 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkede topçusuz popçusu dünya para kazandıran sisteme ve bu sistemi destekleyen kalın enseler ve yetkilere. Adaletsiz olanlar onlar. Bir polis 1 öğretmen 1 doktor alması gereken ücretleri vb.. bunların üzerinde olmalıdır. Canlarını ortaya koyanların hepsi, bilgi öğretenlerin hepsi , sağlık için çabalayanların hepsi. Bunlarda bu vatanın nimetlerinden yararlandırılmıyorsa, suçlusu onlar değil. hakkını istemesini bilmeyenlerdir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Birpolis 1 11 ay önce Şikayet Et
  Sayın Admin Sözüme Sultan Abdülhamud Han Hz. Sözüyle başlamak istiyorum. “Hak arayan varsa hakkını verin! Baş kaldıran varsa, başını kesin!” Bu yazı kişisel düşüncelerimdir. Bir Polis Memuru olarak yazıyorum. Kimse tatil yapmasın demiyorum.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Memur 11 ay önce Şikayet Et
  Ben 27 yıllık devlet memuruyum. Sigaram yok, içkim yok, hiç bir lüksüm yok. Bir takım elbiseyi 2-3 yıl giymeye çalışıyorum. Eşim çocuklarım benden daha tutumlu. Hayatımda bir kez tatil yapamadım. Memurlar nasıl tatil yapabiliyorlar hala anlamıyorum.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Efedayı 11 ay önce Şikayet Et
  En azından beleş tatil olmamalı , verilen tatil günleri senelik izinlerden düşülmeli. Üretim azalmamalı , yapılacak işler gecikmemeli...
  Cevapla
 • erennnn 11 ay önce Şikayet Et
  esnafı düşünen YÖK 10 gün tatil eylül ayını bitirecek ekonomi turizm den ibaret değil ki zaten herkesin yıllık tatili var turizm canlansın bizde tatilcilerin gelmesini bekleyelim
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mustafa 11 ay önce Şikayet Et
  Kurbanı deniz kenarında kesecekler sanırım bu yıl
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • fakir 11 ay önce Şikayet Et
  bu fikir yakında moda olur.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Semih 11 ay önce Şikayet Et
  Yalniş karar. Iş mevsiminde kapanicak sanayi ve ticaret merkezlerinin kaybı ne olucak. Sadece turizmden mi geliri memleketin.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ali veli 11 ay önce Şikayet Et
  Sen önce Türkçe yazmayı öğren. Sonra konuş.
  Cevapla
 • devam sütü 11 ay önce Şikayet Et
  eee müslümanlar kan kuserken sınırmızda abd terör örgütleri üsler kurup islam ülkelerini parçalmışken terör ülkemizde hala can alırken.müslümanalr namazı terketmiş yeni yetişen nesil hepten dinden uzak yaşarken saymakla bitmeyecek problemeler kapımızda iken o tatil yerlerinde ne günahglar işlencekken tabi 10 günlük tatil isabetli olur allah bu milleti iflah etmez..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kurban Bayramı 11 ay önce Şikayet Et
  Kurban Bayramı için otel yolu gözleyen insanlarımız. Kurban Bayramı'nda durumu uygunsa kurban kesilir, dağıtılır, komşularla yenir, büyükler ziyaret edilir. maalesef bayram için otellere hücum etmek bunu anlamak zor.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Enigma 11 ay önce Şikayet Et
  Lütfen özel sektörde bunlardan faydalansın...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Cenk 11 ay önce Şikayet Et
  Yanlis karar.
  Cevapla Toplam 11 beğeni