Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • olcay 2 yıl önce Şikayet Et
  ne zaman yürürlüğe girecek
  Cevapla
 • Emre 2 yıl önce Şikayet Et
  Insanlari kredi karti kullanmaya tesvik ediyorlar.Yetmiyormus gibi birde bundan faiz aliyorlar.Simdiki bankalar resmi tefecilerdir.Ayrica 82 tl faturasi olana taksit imkani getirene kadar dagitim bedelini kaldirsinlar.40 tl'lik elektrik kullaniyorum 90 tl fatura geliyor her ay 50 tl kdv dagitim bedeli trt payi oduyoruz.Hakkimi yiyenlere hakkim haram zikkim olsun.Elektrik kurumlarini ozellestirdiler zenginliklerine zenginlik kattilar elektrik aboneleri sayesinde bird duzgum hizmet verseler bari
  Cevapla
 • vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  o taksitler nasıl ödenecek biriktikçe.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • cezmi 2 yıl önce Şikayet Et
  milletin gözünü bunlarla boyamayın. su ve doğlgaz faturasında aboneler kullandıkları kadar bedel ve üzerine kdv ödüyorlar. Elektirk faturası olunca kullanım bedeli artı dağıtım bedeli artı trt vergisi artı kdv ödeniyor. Kullandığımız elektiriğin iki katı ücret her ay cebimizden alınıyor. Hükümetin acil bu sorunu çözüp abonelerden alınan haksız paranın önüne geçmesi gerekiyor. birazda fakir fukarayı garip gurebayı düşünün. dağıtım bedeli altında abonelerden alınan paralar kul hakkı gaspına girmektedir. islama göre haramdır. azabı çetin olur.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Mizah 2 yıl önce Şikayet Et
  Eksik yazmışsın her 2-3 ayda bir birde fatura bedeli kadar trafo kaybı bindiriyorlar.
  Cevapla
 • Rıfkı 2 yıl önce Şikayet Et
  Taksite bağlanan faturaya faiz bindiriliyor vatandaşa giriyor
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Tayyip gunes 2 yıl önce Şikayet Et
  Tam bir batak ve ciddi sonuçlar doğuracak bir hata olur, ne kadar az taksit o kadar rahat hayat , açısı sonradan çıkar bunun..
  Cevapla Toplam 1 beğeni