Tüm Yorumlar

Yorumlar67

 • Hizmetçi 11 ay önce Şikayet Et
  Eğer yıpranma payı ebe hem yıpranma payı dr ebe hemşire ve diğer sağlık personeli adı altında özlük haklarına yönelik düzenleme iyileştirme ise bir hizmetli olarak Hakkı'mı helal etmiyorum.Hizmetli olarak çalışmaktayım bunca yıldır gelmiş geçmiş bakanlara Hakkı'mı helal etmiyorum çünkü hep umursanmadık.Bukadar insafsızca davrandılar kiralarda oturur yaya yürür tatil bilmez gereken ihtiyacını karşılayamaz hizmetli garibandır hiz.
  Cevapla
 • Hiz 11 ay önce Şikayet Et
  Yıpranma payı sadece dr ebe hem odyolog tekniker vs personel kapsayıp hizmetli sağlık çalışanına yoksa benim o isimli sağlık bakanım yok.Hakkımı hiç bir zaman helal etmiyorum
  Cevapla
 • vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendimizi emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarının üçretlerinin yükseltilmesini istiyoruz.Hem maaşları arttırılsın hende yıpranmaları çözülsün.Onların hakkı.
  Cevapla
 • akpli 1 yıl önce Şikayet Et
  Ee daha neler göreceğiz benim çocuğum hastalandı esenyurt devlet hastanesine acile sabah 6 cıvarıda bakmadılar çocuğun ateşi var dişarı soğuk olduğu için. ateşi biraz düşmüştü çocuk dokturu yok diye bakmadılar özelde çocuk doktoru yoktu iğne yaptılar aynısını devlette yapabilirdi ama giriş yapan memurmu bilmiyorum yapmadı doktor bakmaz dedi sağlık çalışanlarına diyorlarki esenyurt ta döviyorlar ben dövmedim ama bazen bunlar her şeyi hak ediyorlar
  Cevapla
 • staj magduru 1 yıl önce Şikayet Et
  özel sektörde çalışanın hakkını kim koruyacak
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Selim 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben bir sağlıkçı değilim ama gecesi gündüzü olmayan, kar çamur dinlemeyen iyisinin de kötüsününde kahrını çeken, insan evladının bile burnunu temizlerken dahi şekilden şekile girerken sizlerin yaptığı bu fedakarlıklara az bile. Tebrik ederim. İnşallah hükümet her birinizi mutlu edecek daha bir çok adım atar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Sağlıkta çalışan TAŞERON işçisiyiz ayın 1 inde almamız gereken maaşı 14 aldık taşeron sorunu çözüm bulsun artık.
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanım ben 60 yaşında emekli olacağım ve özel sektörde çalışıyorum hangi şirket beni bu yaşa kadar çalıştıracak sizlerden emeklilik yaşının düşürülmesini bekliyoruz.
  Cevapla
 • mehmet niyazi 1 yıl önce Şikayet Et
  asıl yıpranma payı emekliliği yaşa takılıp 39 yıl çalışarak emekli olmayı bekleyen özel sektör hak etmiştir gerisi boş o kadar insanın hakkı yeniyor varsa yoksa devlet çalışanı diğerleri çağdaş köleleriniz köle günah günah hesap günü var
  Cevapla
 • sinan 1 yıl önce Şikayet Et
  herkese para var emeklilikte yaşa takılanlara yok birde üstüne günleri dolup fazla çalışırsa emekli maaşı düşer
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • eyt magduru 1 yıl önce Şikayet Et
  benim hakkim nolcak benim hakkim
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Sağlık çalışanlarının eline G-3'ü verip 1 ay Güneydoğu'da dağda operasyona çıkartacaksın. Hatta bütün memurlara uygulayacaksın bunu. Hatta bunu memur olma şartı yapacaksın...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • aaaaa 1 yıl önce Şikayet Et
  memur olanların çoğu ilkokuldan beri deli gibi çalışıp, üniversite okuyup 15-20 yılını ders çalışarak geçirmiş insanlardır. memurluk sınavından yüksek puan almak için gecesini gündüzüne katmış olan insanlar hakettikleri yerde, hakettiğinden az maaşla çalışıyor zaten. hayatı boyunca yan gelip yatıp sonra da memurlara çamur atmanın kimseye getirisi olmayacaktır.iş çalışmakta bitriyor.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • harun tay 1 yıl önce Şikayet Et
  sen bence bir psikiyatriste görün.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • agresif 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani bu durum bütün sağlıkçıları kapsamıyor.O yüzden her çalışan kendi durumunu sağlıkçılar üzerinden anlatmasın arkadaşlar.Katılıyorum evet bazı çalışanlarında ücret ve yıpranma payı eksiklikleri var.Fakat sağlıkçılar için bu durum 3-4 yıldır konuşulduğu için artık gündeme geldi.İnşaAllah diğer hak eden çalışanlarda zamanla tüm hakettiklerini alırlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • agresif 1 yıl önce Şikayet Et
  Yıpranma payı sadece belirli birimlerde çalışan sağlıkçılara veriliyor.Mesela ameliyathane,acil ve yoğun bakım gibi..Bu birimlerde çalışanlar yıpranma payı alacak olanlardır.Sağlık camiasının %20 si kapsıyor!!!!
  Cevapla
 • Yavuz TÜRK 1 yıl önce Şikayet Et
  Genişletirler iki gün sonra , bizim neyimiz eksik der geri kalan %80, yaptıkları ortak işlerden bahsedip kendilerinin de hakkı olduğunu savunurlar. Bkz. TSK karargahlarında görev yapan sivil memurlar (şark görevi, zorunlu hizmet, zorunlu atama, nöbet, gemi hizmeti vs. olmamasına rağmen)
  Cevapla
 • 55namso 1 yıl önce Şikayet Et
  Son kararın mı? şu yüzdeyi biraz arttırsan. sağlık hizmetleri sınıfı dışında olup sadece genel idare hizmetli-şoför-gassal gibi kadrolar yıpranma payı dışında.
  Cevapla
 • hak adalet 1 yıl önce Şikayet Et
  asıl yıpranma özel sektör çalışanları hem düşük maş hemde insanın anasından emdi sütü burnundan getiriyorlar sayın cumhur başkanım özel sektöründe takipçisi olsanız iyi olur
  Cevapla Toplam 4 beğeni