Tüm Yorumlar

Yorumlar18

 • Fakir Baykurt 3 yıl önce Şikayet Et
  Bakan doğru söylüyor
  Cevapla
 • Trabzonlu ZEYNEP 3 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bakan'ım , Kılıçdaroğlunun vaatleri uçuk, ve gerçekleştirildiği zaman Türkiyeyi ve Bütçesini batıracak vaatler. buraya kadar doğru. Ama Korkarım bizim Milletimizin bir bölümü bu gerçeklere kulaklarını tıkayacaktır. TÜRKİYE .Kılıçdaroğlu kazansın bana versin, ülke batarsa batsın bana ne, mantığındaki İnsanlarla dolu. bunlar sayı olarak ne kadar dırlar bilmiyorum. umarım bu düşüncedeki İnsanların. (Yani Devletin batmasından çok kendisinin düze çıkmasının daha önemli olduğuna inanan insanlar ) Sayıları çok fazla değildir. Bu seçeneği sakın kulak arkası etmeyin yapılan vaatler çok cazip. ve bu Vaatlerin gerçekleştirilmesinin mümkün olmamasına karşın buna inanacak kadar saf İnsanlar var.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • 90larda 3 yıl önce Şikayet Et
  Demirelde erken emeklilik diye atip tuttu sonra sgk sisteminin anasi agladi ceremesini halk cekti. Kilicdaroglu ciddiyse once kendi belediywlerindekilerin maaslarini artirsin ikramiye versin sonra inaniriz
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • KOCASOLAK 3 yıl önce Şikayet Et
  Sana çok inanıyor ve güveniyoruz.Ancak vekil maaş ları ve en yüksek memur maaşları ile askari ücret arasındaki uçurumu yukardakileri aşağı çekerek biraz olsun düzeltmek istemezmiydiniz ? Biz asıl onlar vekil ama arada çok fark var, gerekçe vekilin konumu imiş allah aşkına bizim insan olarak konumumuz yokmu ? bizim misafirimiz yokmu ? vekillerin misafirleri sadece iş takipçilerdir. A B de vekillerin neden bizdeki kadar misafiri yok ? çünkü iş takibi vekili bitirir, bizde tam tersi oluyor. nedeni vekilin aşırı yüksek maaşı.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • birdost 3 yıl önce Şikayet Et
  avrupa da ki milletvekili maaşları ile asgari ücret arasındaki farkı araştırmanı tavsiye ederim kardeş
  Cevapla
 • rauf 3 yıl önce Şikayet Et
  haklisin kardes,hele su milletvekilerine yapilan kiyaklik yokmu,bu neya 7500TL emekli masi bisey diyeceyim neyse.
  Cevapla
 • GERÇEKTEN Mİ-3 3 yıl önce Şikayet Et
  Milli savunma sanayii alanında yapılan çalışmalar da takdire şayandır ama bu projelerin de tüm donanımını milli gibi göstermek de doğru değildir. Altay tankı ve Atak helikopterinin motorları yerli değil keşke öyle olsaydı ama değil bunu yüzde yüz yerli gibi sunan söylemleri de doğru bulmuyorum. Aselsan mühendislerinin başına gelenler de ortada intihar mı değil mi? Bu olaylar da aradan uzun zaman geçmesine rağmen ne yazık ki çözülemedi.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Trabzonlu Zeynep 3 yıl önce Şikayet Et
  Motorların yerli olup olmadığını siz nereden biliyorsunuz. Sallıyorsanız ,( yani çamuru at, yapışmazsa bile iz bırakır) mantığında olan kişiyseniz size yazıklar olsun. Yok deliliniz varsa açıklayın biz de bilelim.
  Cevapla
 • milli ittifak 3 yıl önce Şikayet Et
  Sayın simsek ayni meydan okumanizi SP ekonomi kurmayları yada prof. Dr.mete gundogan ile görmek isteriz bulmussun KK yi kolaydan hodri meydan deniliyor.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • GERÇEKTEN Mİ - 2 3 yıl önce Şikayet Et
  AK PARTİ : Eğitim alanında büyük yatırım ve hamleler yaparak bütün illeri üniversitelerle donatarak Avrupa’dan geride olduğumuz bu açığı kapatmaya çalıştı. Ancak bu üniversitelerin verimliliği de bazı eleştirilere neden oldu. Eğitim sisteminin bir türlü oturmaması ise yine pek çok kesimin eleştirilerine neden oldu.
  Cevapla
 • Misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  7+4=12 diyen birini CHP'nin başına getirmişler ve hala en iyi bir kac hesap uzmanından biriyim diyor ya; söyleyecek laf bulamıyorum. bende Julio Cesar'ım. var mi itirazı olan?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali 3 yıl önce Şikayet Et
  ekonomiden yonetimden gram anlamiyan isci kesimi asgari ucret neden asiri bi sekilde arttirilmiyor demekde bunu goren kilictaroglu da isciyi bile bile kandirmanin pesinde aslinda asgari ucretin 350 avronun uzerine cikmasi imkansiz bisey oldugunu o da balgibi bilmekde nedei basit simdi tc de uretim ve maaslar neye dayali bi dusunun genelde ucuz olan markalasmamis yabanci marka adina fason uretime dayali yani turkiyede uretim yapan yerli yada yabanci firmalar el emegi ucuz oldugundan ulkemizdeler yarin asgari ucret 600 avro olsun ilk 6 ayda en az 1 milyon kisi isinden olur bunu kilictaroglu da balgibi biliyo
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Bozoklu haluk 3 yıl önce Şikayet Et
  Valla çıksınlar tv ye millete doğruları anlatsınlar. Ekonomik tartışmaları izliyorum bana chp nin vaaleri mantıklı gibi geldi. Oylar MHP'ye
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • yanlişdasın 3 yıl önce Şikayet Et
  o zaman oyunu chp ver
  Cevapla
 • bayram 3 yıl önce Şikayet Et
  CHP nin vaatleri mantıklı geldiyse CHP ye vereydin niye MHP ye göz kırpıyorsun. Yoksa sana göre CHP=MHP mi. Yoksa sende muhtemel bir CHP MHP kolisyonu ile 2000 li yılların başındaki ekonomik ortamımı özledin.
  Cevapla
 • hasan 3 yıl önce Şikayet Et
  mantikliymis :) gelir tabi hocianiz onlara oy verin deyince hemen hersey size mantikli geliyor.. ekmeleddin mhp ye oyler mhp ye.. milleti saftirik zannetmeyin kendiniz gibi.. gecti o devirler artik.
  Cevapla
 • amasyali 3 yıl önce Şikayet Et
  sayin bakanim Onu karsina Alibis konusmaya degmez
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • Misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  kazanmayı bilmeyenler harcamadan bahsediyor. çok komik.
  Cevapla Toplam 20 beğeni