Taşeron işçiye memurluk fırsatı

Milyonlarca taşeron işçisi kamuya geçiş için başvuruda bulunurken, çağrı merkezi çalışanları hizmet vermeye devam ediyor.

 • GİRİŞ14.01.2018 09:17
 • GÜNCELLEME14.01.2018 17:03
Taşeron işçiye memurluk fırsatı

Yeni dönemde sözleşmesi askıda olanlara geçiş hakkı verildiği gibi kadroya geçtikten sonra askere gidenlerin kadro hakkı da saklı tutulacak.

İşçi kadrosuna geçenler KPSS atamalarında memurluk ya da sözleşmeli alım için tercihte bulunabilecek. Yerleştirilmeleri durumunda da istifa ederek memur ya da sözleşmeliye geçiş yapabilecek. Sözleşmesi askıda bulunanlar da kadroya geçiş yapacak. Sınavı geçip güvenlik soruşturmasını aşanlar 2 Nisan'da kadrolu olacak.

 

KAYNAKSABAH

Etiketler

Yorumlar14

 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Kimsenin kadroya gectigi yok
  Cevapla
 • sivasli 1 hafta önce Şikayet Et
  kadro tamam seneye maas begenmezler sacma sapan bir sistem oldu kpssyi kaldir o zaman dogrusu sinavdan bisuru para geliyo niye kaldirsinki 2 3 milyon kisi sinava girer 100 kisi alirlar 500bin oy alacam derken 2milyon kayip
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Taseron 1 hafta önce Şikayet Et
  Bakiyorumda Bazi Sapma yorumlar Var Kardesim Taseronmu Dedi Kpss Ye Girenler bosta Kalsin Ayrica Kpss Ye girenlerin Puani Yuksekse Zaten Devlet ise Koyar Yillardir Taseronun Hakkini Sirketler Sömürüyordu Memur Yatarken islerini Taseron Görüyordu Ayrica Kadroda Gelse Ayni isi yapcaklar Yine Sadece ikramiye Mesai ücretleri Var sonucta Kurumda yine taseron memurun isini Görcek:)
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • cenkcan 1 hafta önce Şikayet Et
  Hükümet adaletsizliğini bir kere daha gösterdi.kpss diye bı sistem varken taşeronların kadroya alınması ne kadar adaletli.kpss ye girenlerin hakları hükümete haram zıkkım olsun.devlete personel lazımsa KPSS puanına göre alırsın.yaziklar olsun sizlere.5 milyon kişi KPSS ye girdi bu ulkede
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Toplam 1 hafta önce Şikayet Et
  Üç farklı
 • Zee 1 hafta önce Şikayet Et
  Taşeron bulmuş Sun adamı mı girmişsin kamuya daha ne istiyorsun veli Aydoğan katılıyorum sana
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber