CarrefourSA'dan şaşırtan karar! O şehirden çıktı

CarrefourSA, Kayseri'de bulunan tüm mağazalarını Migros'a devrederek şehirden çekildi. Kayseri'deki toplam 11 mağaza Migros'a geçti.

CarrefourSA'dan şaşırtan karar! O şehirden çıktı
CarrefourSA'dan şaşırtan karar! O şehirden çıktı
GİRİŞ 05.12.2017 10:32 GÜNCELLEME 05.12.2017 10:32
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

CarrefourSA ile Migros arasındaki mağaza devirleri devam ediyor. Ağustos ayında Migros'un Ege Bölgesi'ndeki 20 mağazasını devralan CarrefourSA, bu kez 11 mağazasını devretti.

Devredilen tüm mağazalar Kayseri'de yer alıyor.

Konuyla ilgili olarak Migros'tan KAP'a yapılan açıklamada, Kayseri'deki toplam 11 mağazanın 6 milyon 580 bin TL karşılığında devralındığı kaydedildi.

Açıklamada, "Sözleşme kapsamında gerekli hukuki ve idari izinlerin alınması için Rekabet Kurulu'na izin başvurusu yapılması dahil resmi ve özel kurum ve kuruluşlar nezdinde iş ve işlemlerin başlatılmasına karar verilmiştir. Devir işlemleri Rekabet Kurulu onayı sonrasında gerçekleştirilecektir." denildi.

Migros'un 1.606 Migros ve 42 Macrocenter olmak üzere yurtiçinde 1.648 mağazası bulunuyor. CarrefourSA'nın ise Türkiye genelinde 625 mağazası var.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Nur 2 yıl önce Şikayet Et
  İkisi de içki (haram) satıyor..
  Cevapla
 • Bilal 2 yıl önce Şikayet Et
  Daha öncede kayseri de 3 tane vardı gene 3 tane 11 tane göremedim :)))
  Cevapla
 • bencede 2 yıl önce Şikayet Et
  ben de sasirdim 11 magaza nasil 6 milyona satildi diye.o kadar ucuza gider mi demistim.
  Cevapla
 • Kaiser Soze 2 yıl önce Şikayet Et
  carrefour da bi standart yokki.. birçok şeyin tarihi geçmiş.. sebzeler bir gün iyi bir gün kötü.. personel ilgisiz.. aradığın şey bir var bir yok.. eminim hepsi kapanır fazla sürmez..
  Cevapla