Tazedirekt geri döndü - YAZDIR

Gıdaları kaynağından tüketiciyle buluşturan online alışveriş markası Tazedirekt yeniden faaliyete geçiyor.

  • GİRİŞ20.03.2017 17:40
  • GÜNCELLEME20.03.2017 17:40
  • KAYNAKAA

Şirket açıklamasına göre, doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt geri döndü. 

Tazedirekt.com websitesi üzerinden her gün sebze, meyve, et ürünleri, süt ürünleri, kahvaltılıklar, temel gıda ve bakliyat, atıştırmalıklar, unlu mamuller, bebek ürünleri ve içecek kategorilerinde yaklaşık bin 600 üründen oluşan özel bir seçki sunuluyor.

DÜNYADAN LEZZETLER

Tazedirekt, markette ya da pazarda kolayca bulunamayan özel, el yapımı, yöresel ve ithal ürünleri tüketici ile buluşturarak öne çıkıyor. Komşu çiftliklerden aldığı ürünler ve özel üretimleriyle dikkati çeken Tazedirekt, ürün portföyüne dünyanın farklı noktalarındaki yerel üreticilerden topladığı özel lezzetleri de ekledi.

Türkiye'de yeni keşfedilmeye başlayan ve en küçük tahıl diye bilinen teff, lahana ve turpgiller ailesinden gelen kale bitkisi, renkli pazı, siyah domates, bilinen cevizden farklı iki çeşidi ile Pikan ve Makademia cevizi; her gün sınırlı stokları ile Tazedirekt'in tüketicileriyle buluşturacağı ayrıcalıklı ürün seçeneklerinden sadece birkaçını oluşturuyor.

Tazedirekt, kendi ürettirdiği doğal ürünlerinden günlük sütü, olgunlaştırılmış beyaz peyniri, olgunlaştırılmış Ezine peyniri ve inek peynirini, çömlek yoğurt, organik yumurta ve gezen tavuk yumurtasını en taze hali ile en güvenli yoldan müşterilerine ulaştırıyor.

Tazedirekt, hafta içi saat 22.00'ye, hafta sonu ise saat 18.00'e kadar uzanan teslimat saatleriyle haftanın 7 günü müşterilerinin siparişlerini kapılarına kadar götürüyor.