Survivor'a talip çıktı! 'Satacağım'

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ: "Survivor'ı bile borsada satacağım. Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey ile görüşeceğim" açıklamasında bulundu

Survivor'a talip çıktı! 'Satacağım'
Survivor'a talip çıktı! 'Satacağım'
GİRİŞ 29.04.2017 12:23 GÜNCELLEME 29.04.2017 12:27

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Survivor'ı bile borsada satacağım. Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey (Acun Ilıcalı) ile görüşeceğim, randevu istedik." dedi.  

Karadağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Borsa İstanbul'da hayata geçirmeyi planladıkları ürünler ve endekste hafta içi yaşanan tarihi zirve hakkında değerlendirmelerde bulundu.  

Daha önce popüler diziler ve köprüler dahil, getirisini yatırımcıyla paylaşabilecekleri modeller üzerinde çalıştıklarını söyleyen Karadağ, Diriliş Ertuğrul'dan sonra şimdi de Survivor için Acun Ilıcalı ile görüşeceklerini açıkladı.

"Ben Survivor'ı bile borsada satacağım, Survivor'ı yatırımcıya açmak, borsada satmak için Acun Bey ile görüşeceğim, randevu istedik." diyen Karadağ, İstanbul'un finans merkezi yapılması kapsamında Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirmeyi planladıkları Finans Teknopark projesinde gelinen son noktaya ilişkin ise şu açıklamayı yaptı:

"Projedeki kompozisyonu Boğaziçi Üniversitesinin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesinin de katılımıyla genişletiyoruz. Şu an ortaklık yapısının değişmesi ile ilgili bir çalışma yapıyor üniversiteler kendi aralarında. O çalışma tamamlandıktan sonra projeye devam edeceğiz. Takvim konusunda üniversiteleri bekliyoruz. Bu hafta, önümüzdeki hafta bitirirlerse, oturup yeni ortaklık yapısında nasıl ilerleyeceğimizi çıkaracağız. Beklentimiz bu sene inşaatın başlaması yönünde." 

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Tarık 1 yıl önce Şikayet Et
  Survivor iyi kazandırır..çok izleniyor
  Cevapla
 • Serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Manşeti değil de bari başlığı okusaydınız :/
  Cevapla
 • akenaton 1 yıl önce Şikayet Et
  sat milletin ahlakini bozuyor
  Cevapla
 • Bikere 1 yıl önce Şikayet Et
  Bikere de uretecegim de hep elden cikarma derdindesiniz
  Cevapla
 • Dstm 1 yıl önce Şikayet Et
  Olayin ekonomik ve vergisel boyutunu emin ol ust duzey bilicek bir pozisyondayim . Bence biraz dusun sonra cevap yaz
  Cevapla
 • ffffff 1 yıl önce Şikayet Et
  Haberi bile anlamamışsın
  Cevapla
 • faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  insanlık ne dertte müslümanlar ne derdte askerimiz ne dertde siz ne peşindesiniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle