İşte bankaların vatandaşa son oyunu!

Hesaplarında birden paralarının kaybolduğunu görenler yaptıkları şikayetlerle bankaların kendilerinden habersiz fon alımı gerçekleştirdiklerini iddia etti. Asıl şoku ise fon işlemleri sonrası bankaların kesintileri hesaplarından kesmesi ile yaşadılar.

İşte bankaların vatandaşa son oyunu!
İşte bankaların vatandaşa son oyunu!
GİRİŞ 24.04.2013 08:10 GÜNCELLEME 24.04.2013 10:10
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

"HESAPLARINIZI KONTROL EDİN"

"Hesabımdaki paramı habersiz fonda işletmişler" diyen tüketiciler gönderdikleri şikayetlerle bankada hesabı olanları "Hesabınızı kontrol edin" diyerek uyardılar. İşte şikayetler:

"Banka benim bilgim ve onayım dışında hesabımda var olan parayı kullanarak fon alışı yapıyor. Yapılan fon alışı ve satışı ile oluşan vergi kesintileri de benim hesabımdan yapılıyor. Müşterilerin haberi olmadan bu işlemler yapılıyor. Paramızı nereye ve kime emanet edeceğiz? Hesaplarınızı kontrol ediniz."

HABERSİZ FON ALMIŞLAR

"Maaşımı çekmek için gittiğimde hesabımdaki paranın eksik olduğu fark ettim ve internet şubesinden yapılan işlemleri kontrol ettiğimde bankanın benden habersiz fon işlemi yaptığını fark ettim. Haberim olmadan fon alım ve satışı yapıyorlar ve yatan avansımı eksik çekiyorum."

BANKA VATANDAŞIN MENFAATİNİ İSTİYOR!

"Geçen gün internet bankacılığından hesabıma baktığımda hesabımda kullanılabilir param yoktu niye çünkü banka bana sormadan parayı fona yatırmış, aradığımda sizi menfaatiniz için dediler ne olursa olsun habersiz hesabıma müdahale ettikleri için kızgınım, en kıza zamanda bu konuyla alakalı bir yetkiliden özür bekliyorum."

"PARAMA HARAM BULAŞTIRDILAR"

"Hesabımdan daha önce benden habersiz fon alımı diye bir hareketlilik oldu birden paramın kaybolduğunu ve benden habersiz fon alınarak faiz işletildiğini öğrendim. Şubeye gittim ve iptal edilmesini söyledim iptal edildi denildi. Benden habersiz paramın haram bulaştırıldığı yetmezmiş gibi şimdi bir de masraf olarak 4. 5 lira kesinti yapılmış."

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ

"Bankadan kredi çektim. Hemen gerek olmadığı içinde hesabımda bıraktım. Hesabımda bulunan parayı fon adı altında işletiyorlar. Aradım söyledim şubeye başvurmanız gerekli diyorlar. Hem suçlu hem güçlü siz bana sormadan hem hesabımdaki parayı fonda işletin, hem benim başvuru yapmadığım konu için bankaya gitmemi isteyin."

KAYNAK: VATAN

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
oyun nakit varandaş
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • talathan keserci 6 yıl önce Şikayet Et
  Bankaların suçu yok.. Siz paranıza göre harcama yapmazsanız, (en başta ben) onu da alayım bunu da alayım derdine düşerseniz Allah bizi böyle çakalların kapısında kul eder.Herkes önce kendini sorgulasın.Bankalarla ilişiğimizin kesildiği güzel günler hayaliyle esen kalınız.
  Cevapla
 • furkan demir 6 yıl önce Şikayet Et
  Bankaların en büyük oyunu şudur:. Siz kredi çektiğiniz zaman, size başka insanların paralarını yada bankanın kendi parasını kredi olarak vermezler. Bilgisayar başına oturup kredi miktarını yazarlar ve havadan para yaratırlar yani şirk koşarlar Allah'a, sadece faiz belası sananlar bilmiş olsun. Bu sayede "lanetli zümre" günden güne zenginlik yaratırken insanlar ise aç sefil ve aşağı bir derecede hayatlarını idame ettirmeye çalışırlar. Devletler susar, medya susar, aqiller susar ve halktan bazıları konuşur ve anarşist ilan edilir.
  Cevapla
 • Ahmet Kemal 6 yıl önce Şikayet Et
  bankalara karşı önlem. hükümetin vatandaşını bankalara karşı acilen korumaya alması gerekmektedir. zira işler içinden çıkılmaz bir boyut ulaşmak üzere...
  Cevapla
 • ishak demiroğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  Düzenbazlar... Yapıkredi aynı sekılde benım hesabımdan benden habersız fon satısı yapıyor ve kesıntısınıde bana yansıtıyor bunlar bılıncsız ınsanların sırtından gecınmeye alısmıslar. 1 kurus dahı olsa hakkınızı arayın herkesten 1 kurus keserse yıllık kar oranlarına katkıda bulunmus oluruz
  Cevapla