Joy pizza hedef büyüttü

İstanbul’da donuk pizza dağıtımı yapan Joy pizza, kısa sürede Marmara Bölgesine ulaştı. Marmara bölgesinde ise birbirinden kaliteli müşterilerine hizmet veren Joypizza’nın hedefi daha büyük.

Joy pizza hedef büyüttü
Joy pizza hedef büyüttü
GİRİŞ 24.08.2011 10:50 GÜNCELLEME 24.08.2011 10:50

Herkes bu lezzeti tatsın diye joy pizza kalitesi ve güvencesi ile üretilen donuk pizzalar şimdi Türkiye’nin her yerine taşınıyor. İstanbul , Ankara ve İzmir Bayiliklerini oluşturan JOY PİZZA şimdi diğer illerde de bayi ağını ve iş partnerlerini belirliyor.

 Yüzde yüz pizza ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yola çıkan firma, ürünlerini kaliteden ve hijyenden ödün vermeden hazırlıyor.

Pizzanın lezzetini oluşturan en önemli şey tabii ki hamuru. Bu yüzden donuk pizzaların hamuru bol protein, yüksek E vitaminli un ile yüzde yüz kaynak suyundan yoğruluyor.

Lezzet zincirinin en önemli halkaları ise malzemeleri. Önce insan sağlığı diyen Joy Pizza donuk pizzalarda en kaliteli ürünleri tercih ediyor.

Ve pizzanın olmazsa olmazı, sosu. Donuk pizzalar sosu mevsiminde toplanmış domates, fesleğen ve çeşitli özel baharatlarla hazırlanmaktadır.

Her katında ayrı bir tatla harmanlanan donuk pizzalar çeşit açısından da oldukça zengin. Bütün damak tadlarına hitap eden bu lezzet dünyası kısa sürede yurt içindeki pizzaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Marmara Bölgesiyle açılışı yapan firma kısa sürede Türkiye’nin bütün illerine ulaşmayı hedefliyor. Joy pizza müşterilerine pizza keyfini yaşatmak isteyen Cafe, fast food ve restoran gibi toplu tüketim firmalarıyla iş ortaklığı yapacak.

Donuk pizzalar Türkiye’nin her yerine en kısa sürede gönderilecek. Müşterilerine bu keyfi yaşatmak isteyenlerin işi çok kolay.

Çünkü Fabrikasyon donuk pizzalar pişmeye hazır halde. Yani ustalık ve imalat istemeyen, fire vermeden satış imkanı  sağlıyor.

İyi ama donuk pizzaları nasıl pişireceğim diyorsanız endişelenmeyin. Çünkü Fırın da joy pizzanın hediyesi.

Yani donuk pizza ortaklığı yapanlara ücretsiz fırın hediye ediliyor. Bu fırınlarla donuk pizza 4 dakikada hazır hale geliyor.

Girişimcilik ruhu ile hareket eden Joy Pizza donuk pizza pazar ağını ortaklık kültürüne örnek oluşturarak genişletiyor.

Donuk pizza deyince ilk akla gelen isim olmayı hedeflediklerini söyleyen Joy Pizza Genel Müdürü Alpaslan Şişman, “Hedefimiz donuk Pizza lezzetini Türkiye çapında yaygınlaştırmak. Bir birinden lezzetli ve bol çeşitli donuk pizzalarımızdan herkese tadırmak istiyoruz” dedi..

www.joypizza.com.tr

KAYNAK: HABER7