Türkiye Finans'tan öğretmenlere faizsiz kredi

Türkiye Finans, Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı kampanya kapsamında 24 Kasım-03 Aralık 2010 tarihleri arasında başvuru yapan tüm öğretmenlere indirimli kâr oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

Türkiye Finans'tan öğretmenlere faizsiz kredi
Eklenme: 23 Kasım 2010, 13:16 / Güncelleme: 23 Kasım 2010, 13:16
BÜYÜKLÜK
- A A +

Yaygın şube ağı ve müşteri odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunan Türkiye Finans, Öğretmenler Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Milli Eğitim Bakanlığı ve YÖK tarafından onaylı herhangi bir öğretim kurumunda görev yapan öğretmenler, öğretim görevlileri, emekli öğretmenler ve eşlerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında Türkiye Finans, 24 Kasım-03 Aralık 2010 tarihleri arasında konut, taşıt ve genel ihtiyaç finansmanı için yapılacak başvurulara bireysel fon kullandırım tarifesi üzerinden 3 puan indirim imkânı sunuyor. 

Ayrıca kampanya kapsamında başvurusu onaylanan her başvuru sahibinin Türkiye Finans Kredi Kartı’na da 13 Aralık 2010 tarihinde 50 TL değerinde 50 Katpuan yüklenecek.

Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 03 Aralık 2010 tarihine kadar öğretmen ya da öğretim görevlisi olduklarına dair belgeler ile Türkiye Finans şubelerine başvurmaları yeterli olacak.

Kaynak : Haber7

SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000