Avea'dan yeni 'Faturasız Her Yöne' tarifesi

Avea'nın, faturalı abonelerinden sonra faturasız hat sahiplerine de 'Faturasız HerYöne' tarifesiyle, ev, iş ve diğer operatör numaralarıyla kontör hesabı yapmadan rahatça konuşma fırsatı sunduğu bildirildi.

Avea'dan yeni 'Faturasız Her Yöne' tarifesi
Eklenme: 25 Kasım 2009, 12:48 / Güncelleme: 25 Kasım 2009, 12:48
BÜYÜKLÜK
- A A +

Avea'dan yapılan açıklamada, Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Avea'nın tarife kapsamında, faturasız hat sahiplerine de ihtiyaçlarına uygun, 50 kontöre 60 dakika, 100 kontöre 125 dakika, 200 kontöre 300 dakika ve 400 kontöre 1000 dakikadan oluşan 4 farklı her yöne paketi sunduğu kaydedildi.

Açıklamada, ''Faturasız HerYöne'' tarifesinden faydalanmak isteyen abonelerin Avea bayilerinden faturasız hat almaları ve diledikleri paket süresini 5878'e kısa mesaj yollayarak kayıt olmalarının yeterli olduğu belirtildi.

Abonelerin paketteki sürelerini tükettikten sonra ihtiyaçlarına göre kullandıkları paketi değiştirip, başka bir pakete tekrar kayıt olabildikleri dile getirilen açıklamada, paket dışındaki aramaların dakikasının 2 kontör olarak ücretlendirildiği ifade edildi.

Kaynak : AA

SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000