Plazma görünümünde kızılötesi ısıtıcı

Kızıl ötesi ışımayla en soğuk kış günlerinde güneş gibi ısıtan Ardo, yeni yılı sıcacık bir ortamda geçirmek isteyenler için fiyatlara yönelik bir kampanya başlattı.

Plazma görünümünde kızılötesi ısıtıcı
Eklenme: 26 Aralık 2008, 17:42 / Güncelleme: 26 Aralık 2008, 17:42
BÜYÜKLÜK
- A A +

 

Ardo; yılbaşında fiyatlarını yüzde 35 aşağı çekti

 

Kızıl ötesi ışımayla en soğuk kış günlerinde güneş gibi ısıtan Ardo, yeni yılı sıcacık bir ortamda geçirmek isteyenler için fiyatlara yönelik bir kampanya başlattı. Ürün fiyatında yüzde 35 indirime gitti.

2.8 cm kalınlığında 46x 81 cm büyüklüğündeki Ardo kısa bir süre için KDV dahil 466 YTL’den, yine 2.8 cm kalınlığında 66x111 cm. büyüklüğündeki Ardo ise KDV dahil 584 YTL’den satışa sunulacak.

Plazma TV estetiğine sahip duvara ve tavana monte edilebilen, siyah ve gümüş çerçeve seçeneği sunan siyah  ayna Ardo, ürün yanında hediye verdiği termostatıyla ısının odada istenilen düzeyde sabitlenmesini sağlıyor. Bu özelliğiyle ısındıkça daha az elektrik harcanmasına yol açan Ardo, aldığı elektriğin yüzde 99’unu kaloriye çevirir.

Odun, kömür ve gazlı ısıtma arçlarından yüzde 50 daha ekonomik ısıtan Ardo, diğer elektrikli ısıtıcılar gibi kapanır kapanmaz soğumaz. Açtıktan 10 dakika sonra kapatsanız dahi nanoteknoloji ile yapılan kaplaması sayesinde 15-30 dakika daha ısıtmaya devam eder.

3 santim mesafeden bile yakmayan, cildi ve gözü kurutmayan Ardo, 20 metrekarelik bir odayı (-) 10 derece soğukta, 24 saat 3-5 YTL arasında bir paraya ısıtır.

Kaynak : AA

SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000