Llg firmalarına derneğinden tepki

Lpg dağıtım firmalarının 45 YTL olan 12 kg lpg tüpünü direk satış adı altında aboneye satarak bayileri devre dışı bıraktığı iddia edildi.

Llg firmalarına derneğinden tepki
Llg firmalarına derneğinden tepki
GİRİŞ 22.07.2008 18:00 GÜNCELLEME 22.07.2008 18:00
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Lpg dagıtım firmaları 45 ytl olan 12 kg lpg tüpünü direk satış adı altında aboneye daha düşük fiyata satarak bayilerini hiçe saydıgını ve haksız rekabet yaptıgını idda eden LİKPETDER Dernek Başkanı Ergün Şahin lpg deki TSE standartlarına uyulmadıgını ileri sürdü.

Ergün Şahin, tüketicinin 10 adet tüpü bir arada almadıgını  bundan dolayıda eksik dolum yapıldıgını belirterek,  tüketicinin de 45 YTL  ödeyip satın aldıgı tüpün eksik oldugununun farkına varmadıgını söyledi.  

Ergün Şahin hala İstanbul'da Ankara'da Adana'da tüp patlamaları oluyorsa bunların tek suçlu ve sorumlusu ruhsatsız yerlere gaz ikmali yapan lpg dagıtım firmaları oldugunu savundu.

kullan

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • murat kaya 10 yıl önce Şikayet Et
    FİYATLAR ÇOK FARKLI !!. Ben totalgaz tüpü kullanan aboneyim totalgaz tüpünü bagcılarda 38 ytl alıyorum aynı totalgaz tüpünü işyerimin orda bayisine soruyorum 48 ytl diyor aradaki farkı anlamak için totalgaz şirketini aradım ordaki arkadaşlar böyle birşeyin mümkün olmadıgı söyledi ve ben hala 38 ytl ye tüp alıyorum fişleride elimde haberi okuyup videoyu seyredince sebebini çok iyi anlamış oldum.
    Cevapla
  • şemsi güngören 10 yıl önce Şikayet Et
    GERÇEKLER GÜN YÜZÜNDE !!. Bayiler olarak lpg dagıtım şirketlerin yaptıgı bütün usulsüzlükleri bildigimiz halde şirketler büyük ipoteklerimiz var bizimle ugraşmasın diye korkarak susarken başkanımızın bu kadar açık şekilde herşeyi dile getirmesinden dolayı tebrik ediyor tüketicinin vede biz bayilerin haklarını korudugu için bayiler adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.
    Cevapla