LGS'ye girecek öğrenciler dikkat! Yarın ücretsiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesindeki tüm toplu taşıma araçları, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki sınava girecek öğrencilere, ücretsiz hizmet verecek.

 LGS'ye girecek öğrenciler dikkat! Yarın ücretsiz
LGS'ye girecek öğrenciler dikkat! Yarın ücretsiz
GİRİŞ 31.05.2019 15:38 GÜNCELLEME 31.05.2019 15:42
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, İBB Meclisi'nde mayıs ayı  oturumunda, AK PartiGrubunun LGS'ye girecek öğrenci ve sınavda görevli olanlara,  toplu taşıma araçlarının ücretsiz hizmet vermesi teklifinin, meclis üyeleri  tarafından oy birliğiyle kabul edildiği hatırlatıldı.

 

 

Buna göre yarın yapılacak LGS'ye girecek öğrencilere ve sınavda  görevli personele, İBB bünyesindeki tüm toplu taşıma araçlarının ücretsiz hizmet  vereceği vurgulanarak, bunun için öğrencilerin sınav giriş belgesini, görevli  personellerin de görevli belgelerini göstermelerinin yeterli olacağı kaydedildi.

Açıklamada, İETT, Özel Halk Otobüsleri, Otobüs AŞ, Metrobüs, Şehir  Hatları Vapurları, metro, hafif metro, tramvay, füniküler, teleferik, nostaljik  tramvay ve tünelin ücretsiz hizmet vereceği ifade edilerek, sınava girecek  öğrencilere başarı dileklerinde bulunuldu.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Ayşegül 4 ay önce Şikayet Et
    Hala herşey çok güzel olacak diyor lar elhamdulillah bu hizmet nerde var. İlla susuzluk illa çöp isteyen bir adım öne çıksın
    Cevapla
  • MUSTAFA EYCE 4 ay önce Şikayet Et
    Anne Baba 'yada ücretsizmi :)
    Cevapla