Bakan Albayrak açıklayacak! Herkesin gözü orada

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, piyasaların merakla beklediği Reform Paketi'ni bugün saat 11:00'de İstanbul'da düzenleyeceği toplantıyla açıklayacak

Bakan Albayrak açıklayacak! Herkesin gözü orada
Bakan Albayrak açıklayacak! Herkesin gözü orada
GİRİŞ 10.04.2019 06:18 GÜNCELLEME 10.04.2019 06:18
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ekonominin yeni yol haritası yarın açıklanacak. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün saat 11:00'de İstanbul'da düzenleyeceği toplantıyla Reform Paketi'ni açıklayacak.  Paketin Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamındaki hedeflere yönelik tedbirler içermesi bekleniyor. 

Bakan Albayrak, 28 Mart'ta katıldığı bir televizyon programında, 8 Nisan haftasında  büyüme, enflasyon, bankacılık başta olmak üzere tüm alanlarda atılacak adımları içeren genel çerçeveye ilişkin açıklamalarda bulunacaklarını belirtmişti.

TEDBİRLERİN BİR KISMI YÖNETMELİK BİR KISMI KARARNAME OLACAK

Bakan Albayrak, alınacak tedbirlerin bir kısmının yönetmelik ve kararname olacağını, bir kısmının yasal düzenleme ile hayata geçirileceğini kaydetmişti. Albayrak "Türkiye’nin artık bundan sonraki gündemi, finansal mimarisi, finansal güvenlikse, finansal ekonominin desteklenmesi açısından tüm enstrümanlarla sağlıklı ve reel büyüyen bir ekonomiyi ne şekilde destekleyeceğine dayalı atılacak adımlarsa, ne gerekiyorsa bu adımları atacağız" demişti.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Bdvf 5 ay önce Şikayet Et
    İşsizliği cözun millet işsiz isden çıkarmalar arttı.Ayrica esnafin halı perişan is yapamıyor .Yapsa da parasını alamıyor
    Cevapla
  • Mehmet 5 ay önce Şikayet Et
    Sayın bakanım, imar barışı kapsamının 31.03.2019 tarihinden,seçimden önce yapılan yapıları da kapsayacak şekilde güncellenmesi isabet olacaktır.Malum her seçim dönemi çatı yapımları bu seçimde de devam etti.
    Cevapla