Ziraat Bankası merakla beklenen kredi paketini açıkladı!

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın seracılık paketini açıkladı. Yeni pakette 7 yıla kadar vade verilebilecek. Yatırımın yüzde 75'ine kadar, yüzde 8.25 faizle kredi verilecek. 10 milyon TL'ye kadar olan yatırımlarda hazine desteği olacak. Kredi 2 yıl geri ödemesiz olacak.

Ziraat Bankası merakla beklenen kredi paketini açıkladı!
Ziraat Bankası merakla beklenen kredi paketini açıkladı!
GİRİŞ 08.02.2019 17:09 GÜNCELLEME 08.02.2019 17:09
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın seracılık paketini açıklıyor. Yatırımın yüzde 75'ine kadar toplamda 7 yıla kadar vade verilebilecek ve yüzde 8.25 faizle 2 yıl geri ödemesiz kredi verilecek. Aydın'ın açıklamaları şöyle:

 

 

Bu vade yatırım kredisi için. Total yatırım kredisi kurguladığınız seraya göre. İşletme kredisi de vereceğiz, onu 14'e böleceğiz. Ve burada o ürünlere göre daha piyasa koşullarıyla uygun işletme kredisi kredilendirmesini de yapmış olacağız. 

10 milyon TL'ye kadar yatırımlarda Hazine desteği olacak. 2020 yılına kadar bunu devam ettireceğiz. İşletme kredilerindeki birim maliyetlerini güncelledik.

 

 

Seracılığın yoğun olarak yapıldığı Türkiye'nin bütün bölgelerinde bu kredi uygulaması bugünden itibaren başladı. Hangi Ziraat Bankasına giderseniz alabilirsiniz. Bugünden başvurursanız kredilerinizi hazır hale getireceğiz

Antalya'da ülkemizin çeşitli yerlerinde doğal afetlerde etki,lenmiş başta sera üreticileri sıkıntıya girenlerin hepsinin kredisini yeniden vadelendiriyoruz. Hasar görmüşse onarım için yeniden kredi veriyoruz.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün TİM Delegeler Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada Ziraat Bankası'nın düşük faizli, Hazine tarafından sübvanse edilen seracılık kredisi sunacağını söylemişti.

Yüksek gıda fiyatlarına karşı kısa, orta ve uzun vadeli planların hayata geçirilmeye başlandığını belirten Bakan Albayrak, belediyelerin sebze meyve satışına haftaya başlayacağını söylemişti.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 17
 • altunay 11 ay önce Şikayet Et
  Ziraat bankası ev kredisinde aidatını geri alıyor. Hayat sigortasını kesiyor. Konut sigortasını kesiyor. Dask sigortasını yapıyor bir de mesaj çekiyor ferdi kaza sigortası istermisin diye. Ben yarı kredi ev kredisi verecekti, sadece ferdi kaza sigortası ve dask yeerli dedi. Ben emekli maaşımı ziraat bankasından alıyorum diye oradan ev kredisi çektim, Yani devletin bankasından. Devletin bankası çiftçiye. esnafa, şuna buna ucuz kredi veriyor emekli insanlara başını sokacak emekli ikramiyesi yetmemiş kredi almış o insanlara ne yapıyor, hiç bir şey.
  Cevapla
 • Hüseyin 11 ay önce Şikayet Et
  Tebrik ediyorum sizi
  Cevapla
 • altunay 11 ay önce Şikayet Et
  Ziraatbank eğer halkın bankası ise nasıl seracıya,çiftçiye krediyi ucuz verip destek çıkıyorsa bizim gibi ev kredisi alanlarında madem devlet bankası hayat sigortasını lağvetmeli. Çünkü kredi alan zaten aidatlarını zor ödüyor ve de kpnut zaten bankaya ipotekli sana ne benim hayatımdan zitaat bankası. Ölürsem emekli maaşım gene duruyor varisim aidatını oder, sana ne.
  Cevapla
 • Kerim 11 ay önce Şikayet Et
  Vatandaşın borç yükünü hafifletmek için başlatılan kredi kartı yapılandırma için bu bankaya başvurdum. EFT ücreti, kredi sigortası, eşya sigortası, dosya masrafı, bir otomatik ödeme talimatı ve yıllık aidat ücreti olan bir kredi kartı zorunlu dediler. Borç yükümüzü hafifletelim derken iyice battık. Uzak durun bankalardan.
  Cevapla
 • Tahir 11 ay önce Şikayet Et
  Bakara süresi faizle meşkul olana harp ilan ediyor ALLAHu Teala hz şimdi Türkiye ye harp ilan ederse ALLAHu Teala hz ne yapacak sınız
  Cevapla
 • erdem 11 ay önce Şikayet Et
  faiz haram kardeşim çiftciye faizsiz kredi verin vatandaşda ucuza sebze meyve yesin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle