Kart yapılandırmasına bir banka daha katıldı!

Vakıfbank kredi kartları, bireysel ve ticari kredilerin yapılandırması paketi açıklandı.

Kart yapılandırmasına bir banka daha katıldı!
Kart yapılandırmasına bir banka daha katıldı!
GİRİŞ 14.01.2019 11:47 GÜNCELLEME 14.01.2019 12:18
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Banka, kart borçlularına 24 aya kadar yüzde 1,10, 60 aya kadar yüzde 1,20 faiz sunacak. Ayrıca banka 100 bin TL'nin altındaki takipteki kredilerin faizini de sıfırlama kararı aldığını da duyurdu. 

 

Kredi kartı borcu yapılandırması uygulamasına Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank da katıldı. Buna göre banka, kredi kartları, bireysel ve ticari kredilerin yapılandırılması paketi açıkladı. Açıklamaya göre, banka kredi kartı borçlularına 24 aya kadar yüzde 1,10, 60 aya kadar yüzde 1,20 faiz sunulacak. Borçları 3 milyon TL’nin altında olan ve geçtiğimiz yıl sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunanlara 6 aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma sağlanacak. Uygulama hem Vakıfbank'a hem de diğer bankalara olan borçlara uygulanacak. 

Kredi borçlularına yapılandırma 

 

 

Bununla birlikte banka, kredi borcunu ödemekte zorlanan bireysel müşterilerine, borçlarını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya varan vadelerle yapılandırma, ticari segmentteki müşterilerine ise 6 ay ödemesiz olarak 60 aya kadar aylık yüzde 0,98’den başlayan faiz oranları ile ödeme fırsatı sunacak. 

Başvurularda son gün 30 Nisan 

Vakıfbank ayrıca, 2018 yıl sonundan önce 100 bin TL’nin altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini sıfırlayacak. Başvurularda son gün 30 Nisan’a olarak bildirildi. 

KAYNAK: İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 12
 • bir_umut 5 ay önce Şikayet Et
  Tüm vatandaşların T.C. Kimlik numaraları var bu T.C. Kimlik numaralarına göre baş vuranların tüm borçlarını ödeme koşullarını kapsamasını istiyoruz. Rica ediyoruz. Sonra Bu T.C. Kimlik numaralarına bloke koyulup Bundan sonra hiç bir bankadan kredi ve kredi kartı alamaması sağlanabilir. Tüm Borçları Kapsasın. Tüm borçlar bir bankada toplansın o bankaya ödensin....60 ile 120 Ay vade Faiz oranı 0.60 gibi olursa Vatandaş düşünülmüş olur..
  Cevapla
 • Yakub 6 ay önce Şikayet Et
  Aşırı dünya sevgisi yani mal mülk edinme hastalığı ve birde eş çocuk dırdırı yüzünden faize bulaşanların vay haline. Büyüklerimiz bankaların önünden bile geçmeyin derdi. Ne kadar da HAKLI oldukları ortaya çıktı. Banka babasının hayrına kredi vermez. Bankalar av arkasında gidenler değil avı ayağına getiren hilekar acımasızlar. Son sözüm faizin olduğu evde ailede yuvada huzur olmaz. Para mı huzur mu? Allah'tan cc korkmak gerek.
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  HİÇ BİR BANKA İMARET DEĞİDİR; “Kullanmasını bilene SİLAH KALEDİR; Kullanmasını bilmeyenin başına beladır.” BANKALAR DA AYNEN ÖYLEDİR.
  Cevapla
 • Kadir 6 ay önce Şikayet Et
  Daha 1 ay önce kredi çektim vakıfbanktan maaş aldığım banka olduğu için bin pişman oldum 7000 TL için 490 TL kesinti yaptılar faiz oranı 2.32.. Şimdi kendi müşterini bi taraftan kazıkla sonrada böyle reklam yap.. Yavaş yavaş bankaya geçeceğim
  Cevapla
 • ahmet 6 ay önce Şikayet Et
  kredi kartlari icin gecerli degil..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle